В чому краще зберігати й накопичувати гроші на літні фести

0

Сьогодні ми поговоримо про досить важливу річ: як зробити так, щоб у вас були з собою гроші на фестивалях, та щоб їх вистачало. Можливо, ви вже маєте власну схему, але ми хочемо ознайомити вас і з іншими.

Одним з найактуальніших способів є послуга «Скарбничка». Якщо ви отримуєте стипендію або ж зарплату на картку, то непомітно для вас щомісяця зніматиметься певна сума, приміром 50 грн., і вже до початку фестивального сезону у вас є невеличкі заощадження. Ще, звичайно, ви й самі можете перераховувати кошти на свою скарбничку. Звісно, можна робити ще простіше – просто не знімати грошей з картки. Тоді і заощаджень у вас буде більше, і звичка витрачати гроші на непотрібні речі залишиться у минулому.

Є ще варіант, який пришов до нас з давніх-давен – книга. Розгортаєш улюблену і, коли отримуєш певний заробіток, кладеш у неї гроші. Цю дію повторюєш якомога частіше. Але тут є проблемка – хтось може знайти ваші заощадження раніше за вас. Ось тоді і будуть вам фестивалі.

Ще є такий варіант, як кращий друг. Просите, щоб він залишив гроші у себе – і все. Ви їх точно не витратите, а ось він… Ну тоді ви й переконаєтесь, чи справді він у вас кращий.

Можете спробувати все поєднувати, тоді, можливо, і заощаджень буде більше.

Для того, щоб менше витрачати, вам слід контролювати гроші. Визначте кількість грошей, які ви можете витратити за день/тиждень/місяць. Також хорошим способом є записування витрат.

Якщо ж людина, якій ви довіряєте, хоче позичити у вас певну суму, – не баріться, виконайте прохання, але домовтесь, щоб повернули вам їх саме перед фестивалем – можливо, ви навіть забудете про це – вас чекатиме сюрприз. Зайвими кошти точно не будуть.

Якщо ж ви такі ж як і я, дам вам пораду: напередодні фестивалю, десь за два тижні до нього, влаштуйтесь на якийсь підробіток. І тоді проблему ліквідовано.

Відвідуйте фестивалі та діліться з нами своїм досвідом. Всім добра ;)

Автор: Іванка Панасюк | Крок y Rock


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Braincoats з Європи до України.

Хтось знає, а хтось ні про те що до нас їдуть панки Braincoats. Шведи проїдуть Україною за маршрутом Київ-Біла Церква-Вінниця та Фестиваль Файне місто. Не ...