Сонячні та ніжні “Tik Tu”

0

Сьогодні, звичайно не без впливу вражень п’ятої ювілейної «Республіки», хоті-лося б згадати про чудових виконавців з міста Тернополя. Tik Tu – музичний інді-поп дует. Хоч сам проект був створений не так давно, та його учасники вже не перший рік працюють в музичній сфері. Солістка Tik Tu Наталія Багрій загартовувалася в добре відомих нам NAMELESS, Ті, що падають вгору, Echo Gardens та після довгих років прак-тики це вилилося у власний проект.

Робота розпочалася з невеличкого демо-запису з доволі дивною назвою “kukuti”, який триває трохи більше хвилини. В той момент всі вороги та просто недруги встигли відкоркувати шампанське, оскільки композиція не пророкувала успіху.

Аж ось, на зло всім заздрісникам, у світ виходить перша серйозна робота з на-звою «Колихана». Хоча про серйозність, як про рису самої пісні говорити не варто було б, оскільки вона настільки сонячна та радісна, що мимоволі починаєш посміхатися, прослуховуючи її. І це не дивно, адже такий ніжний та приємний вокал ніби створений саме для таких композицій.

Фактично «Колихана» стала своєрідним початком кропіткої роботи і вже насту-пний трек «Zvoni» не змусив довго чекати на себе. Своєю мелодійністю він не посту-пався попередній композиції – це говорить про те, що дует тримає марку і не збирається здаватися. Отож, сааме тому Tik Tu вирішили не зупинятися і плодом спів-праці з Omodada став сингл «Мар’яна». Звичайно, що з появою нових доробків почала збільшуватися кількість шанувальників. Цілком логічно, що вони хотіли чути та бачити живі виступи та чекали нових треків. І дует не розчарував своїх слухачів. Почали орга-нізовуватися концерти спочатку у рідному Тернополі, згодом в інших містах, а тепер ще й на «Республіці». До того ж не так вже й давно в мережі з’явилася нова крмпозиція з назвою «Пух», в якій ми можемо помітити добрий такий стрибок вище голови. Звичайно, час іде, Tik Tu розвивається, змінюється і стає все кращим.

Отож, сонячний та ніжний Tik Tu справді гідний вашої уваги і, звісно, сподіває-мося, що вони не зупиняться на теперішній сходинці і будуть посилено працювати та радувати наші вуха новими композиціями, а в майбутньому ще й відео кліпами і ту-рами по всій Україні та за її межами.

Автор: Оксана Домашина


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні