В очікуванні «дикого» дійства

0

Мабуть уже всі знають (а хто ні, той дізнається прямо зараз), що наприкінці жовтня західну Україну збирається сколихнути Wild West Tour – спільний міні-тур двох добре відомих нам гуртів.

1Qu3eYoYuJk

Отож, першими на це дійство вас запрошує банда DSPLY з Києва. Хлопці зібралися в не такому вже й далекому 2011 році. Саме тоді в басиста Ярослава розпався власний гурт і він почав шукати способи продовжити роботу у світі музики. Так він по-знайомився з гітаристом Олексієм і вже разом вони збирали DSPLY в одне ціле. Спочатку бенд працював у жанрі Metalcore, зараз творчість трішки наблизилася до Mod-ern/Groove стилю, але звучання від того не стало гіршим. Тому DSPLY дарують шанувальникам все більше композицій та чудових виступів, а тепер і спільний тур з Чернівецькими друзями – гуртом SICKS[EE]D.

kjh2y3fz5_A

Саме так, SICKS[EE]D – другі, хто запрошує вас відвідати Wild West Tour. Гурт зі-брався практично випадково у 2008 році. З тих пір склад змінювався декілька разів і на сьогоднішній день справжнім і єдиним старожилом можна вважати лише гітариста Сергія, який власне і зібрав SICKS[EE]D. В ході цих всіх змін склалося так, що довелося об’єднатися з новосформованим From Yesterday. Так згуртувалися вже звичні для нас персони з SICKS[EE]D, почали підбирати певний стиль і таки налаштувалися на Experi-mental Nu-Metal хвилю.

McLbViFVP7Q

Згодом хлопці познайомилися з бендом з Києва DSPLY, з якими доволі таки міцно здружилися і тепер це вилилося у Wild West Tour, який насправді повинен був проходити 18-20 вересня, але обставини диктують власні правила і корегують плани, тому тур було перенесено. Тепер Ужгород сколихнеться 23 жовтня, Львів буде хедбендити 24 жовтня, і, наостанок, 25 жовтня, хлопці розірвуть Тернопіль. До того ж кожний концерт обіцяють доповнити виступом третього гурту, але його назва для інтриги тримається в таємниці і цілком можливо, що в кожному місті вони будуть різними.

Що ж, не змарнуйте ці дні, вийдіть з вашої осінньої депресії та не пропустіть можливість відвідати по-справжньому «дике» дійство. Не соромтеся бути шаленими, слухати та підтримувати українську музику навіть у складні для неї часи.

Автор: Оксана Домашина


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Гурт SUNRISE випускають новий альбом

Київський power metal гурт SUNRISE 19-го січня  представить слухачам новий альбом ‘Absolute Clarity’. У реліз увійдуть 10 нових пісень, в числі яких дві композиції, видані ...