Midgard – Horsmen Of The Apocalypse

0

Останнім часом дуже часто гурт «Midgard» тішить простори українського інтернету своїми піснями. Що є помітним та цікавим – тішить не просто звичайним регулярним спамом інтернет-павутиння, а саме своїми творіннями.

Амбітні люди зі славетного міста Канів вирішили не лишатись осторонь та скласти гідну компанію музичним монстрам з Києва, Харкова, Дніпропетровська, Львова й тощо, на нашій важкій сцені. З`явившись зовсім нещодавно, гурт поки що не будує далекоглядних стадіонних планів, а концентрується на своєму власному творчому матеріалу, що є цілком доцільним та правильним.

Сьогодні мова піде про одну з їх останніх робіт – сингл під назвою «Horsmen Of The Apocalypse». Прочитавши назву, та не прослухавши спершу пісні, можна було б припустити, що мова в ній піде про вершників, що сіють повсюди хаос та руйнування, і це майже так. Текст цього смачного треш-металу оповідає про сучасних залізних небесних вершників, що через людську войовничість та нескінченну ненаситність несуть лише горе, пролітаючи над землею. Саме такого образу набули американські літаки «Б-29», що випробовували ядерну зброю під час війни з Японією на островах Хіросіма та Нагасакі. Саме цю величезну трагедію людства оспівує гурт у цій пісні.

На обкладинці до треку зображено американський екіпаж одного із таких повітряних суден. Для наочності гурт на своїй офіційній сторінці опублікував імпровізований чорно-білий відеокліп із старими відео-плівками подій, що відбувалися при використанні ядерної зброї та її наслідками. Такі пісні слугують нагадуваннями про сумні, проте правдиві, події минулого, а також своєрідним бекграундом для творчого огляду такого роду проблематики.

Отже, чітка та зрозуміла ідея, історичні відсилання, відео-супровід до треку − є чудовою якісною роботою колективу. Дякуємо за потужний треш-метал.

Автор: Серж Дерій


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні