Тепло, надія та щастя…

0

Пісні від, яких стає тепліше. Авжеж, у кожного є свій списочок, таких композицій і, я впевнена, що Ви не захочете ними з нами ділитись, але ми з Вами поділимося. Отож, приступимо до роботи.

«Завтра буде новий день…» цими словами розпочинається пісня «Полетіли», гурту «Троє на дивані». І справді, завтра буде новий день, він принесе безліч можливостей, все що було раніше вже не відграє такої ролі, а зараз ми щасливі, можливо цей момент закінчиться потім, але ж головне – це те, що є зараз. Жити моментом – ось одна з головних запорук щастя.

Пісня, з назвою «8 кольором» гурту «Моторолла» своєю піснею зачаровує нас, надихає на втілення мрій, чи не так? А яка ж мрія в цій пісні? Бути всім для тієї єдиної, для тієї кого кохаєш. Невже не захоплює віра в таке чисте кохання в наш час? Герой ладен все віддати, аби бути поряд і бути всім, чим захоче його кохана. Побільше б нам такої щирості в повсякденному житті.

Гурт, за яким, я думаю, багато хто сумує і його чекає на різних фестивалях «Димна Суміш». У хлопців є чудова пісня «Кожної весни», чи сумуєте Ви при прослуховуванні цієї пісні? Сумніваюсь, адже таку любов до музики, до життя можна мало до почерпнути. Мріяти і в день і в ночі, слухати музику, та просто віддаватися почуттям – ось її ціль.

«Роллікси» також не дадуть вам сумувати, посмішки, більше посмішок, ось що має на меті пісня «Давай частіше посміхатись». Посміхнись, і посміхнуться тобі, хто ж хоче бути злим? І ти не сумуй, а вмикай «Роллікс» і насолоджуйся.

Гурт «O.TORVALD» зі своєю піснею «Бий». Головне бути яким ти є, зберегти те, що маєш в серці та в голові. Боротись за ідею, а не загинути у лайні. І не стояти на місці – розвиватись, пробувати себе, самовдосконалюватись.

Завершимо, піснею яка породжує надію – «Mad Heads XL – Надія Є»

Допоки сонце сяє, поки вода тече. Надія є.
Лиха біда минає, просто повір у це. Надія є…

Адже дійсно, в нас є надія на краще, і поки ми живі, поки у нас є ми – все буде добре і надія у нас є.

Автор: Іванка Панасюк | “КРОК У РОК”


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні