КРАЩІ ФЕСТИВАЛІ РОКУ ЗА ВЕРСІЄЮ КРОК У ROCK

0

Леді, джентельмени, котани, кицюні, дредасті, дві тисячі сьомі, забиті та тонельовані! Люди, яких важко зустріти просто десь у місті, але без них не обходитися жоден фестиваль. Отож, кому ж не судити про фестивалі краще, ніж МОЇМ друзям (пишу ж я, друзі мої).

Спілкувався у соціальних мережах, на нудних парах, при обговоренні наступного фестивалю і при “проводах” щойно відвіданого. Самий масштабний, атмосферний, відомий і просто рідний фестиваль – ZAXID Fest. Різноманітні стилі, завжди незліченна кількість гуртів, вибір між сценами – саме те, що влаштує кожного! Так-так, кожного я сказав!

Для любителів природи, річечки, анархії у наметовому містечку цей фестиваль дійсно став рідним. Особисто я вітався за руку з людьми, у котрих висять стрічки з минуло- і позаминулорічних “Заходів”. А поки ZAXID Fest заходить все краще, розвивається все динамічніше ми чекаємо новинок від цього іншого світу. Світу літа, музики, похмілля і лабіринту наметів.

Мабуть, кожен бачив надпис “біля Львова”, який стосується локації фестивалю у 2016 році. Але це не стало перешкодою у купівлі квитків. Третя партія квитків на фестиваль розійшлася усього за 37 хвилин!

Також фестиваль характеризується високим рівнем охорони, дозвілля-рукоділля (без пошлостей мені тут!) та відсутності зайвих речей та скляних банок у фан/слем зоні.

Якщо Ти ще жодного разу не бував на цьому фестивалі – бажаю тобі відкладати степуху, або продати нирку, але поїхати!

ZAXID:

Тривалість: 3 дні;
Дата: орієнтовно два тижні, до кінця літа;
Слухай українське: так;
Закордонні гості: обов’язково;
Можливість зустріти знайомих: неймовірно висока.

1

Всі люблять, коли у всіх все файно! У мене все файно стало після фестивалю у рідному Файному місті Тернополі. Фестиваль, що зробить твоє літо – Файне місто!

Тусив колись у аеропорту? Пивзавод Файного пива відвідував? У озері посеред міста купався?

Якщо Ти зараз відповісиш на усі запитання “так”, то я з впевненістю буду знати, що ти відвідував цей фестиваль.

Особливістю є те, що ти можеш завжди покинути фестиваль і вирушити у комфортне та не дуже велике місто Тернопіль. Нагулявшись вдосталь у ньому – повернутися на дислокацію сповнену музикою та драйвом. Цьогорічний бонус цього фестивалю – це + ще один день. Чотирьох денний фест з безмежністю вільного простору, та максимумом атмосферності.

Файне місто:

Тривалість: 4 дні;
Дата: середина твого фестивального літа;
Слухай українське: так;
Закордонні гості: обов’язково;
Можливість зустріти знайомих: висока.

1

Скласти гідну конкуренцію, але у тісних колах може фестиваль Carpathian Alliance. Серед поціновувачів блекухи, ктулху і людських органів на обкладинках альбому – цей фестиваль просто космос. До речі, про космос. Потрапити туди найлегше через підйомник, що везе тебе крізь туман Карпат прямо у серце фестивалю, тому якщо ти любиш цікаві речовини – є велика ймовірність вийти вже на іншій планеті. Оскільки лиця розмальовані, одяг переважно шкіряний і покритий небезпечними та колючими елементами. Нова раса нової планети вітає тебе!

Триває він два дні, українські та закордонні гурти присутні. Акули зарубіжної важкої сцени ж обов’язковим доповненням фестивалю, а можливість зустріти однодумців – 666%!

1

Для осіб, яких мама відпускає лише на один день (під добровільно-примусовим бути вдома о-пів на 11 вечора) є альтернатива. Закриті фестивалі. Усі чули про закритий фестиваль, що має вже власну сім’ю. Ваші овації – ЗАВАНТАЖЕННЯ! Та його Load Family. Закритий Львівський фестиваль що був шість разів, але по факту п’ять. Це коли 6, як 5, але на один менше. Хороша охорона, відбірні гурти не тільки на думку організаторів, але й опитані з простих смертних. Гурт – сюрприз. Ріднесенький ведучий. Оригінальне та максимально комфортне місце проведення. І додому об 11. Що може бути кращим?

Я гордий, щасливий і завжди з крепатурою на шиї прокидаюся, знаючи що вчора був один з кращих днів осені. Що на кріслі (типу шафи) мене очікує нова футболка з гарної тканини та якісним принтом.

Список фестивалів можна продовжувати й продовжувати. Я назвав декілька гігантів, що раз у раз ростуть. Але є й фестивалі закритого формату, що не дають заснути рок-культурі у маленьких містах, або у містах, де вона не піднята.

Від імені Крок у ROCK хочу виразити подяку Sunset Fest (Хмельницький), DEFEAT GIG (Рівне), Без ГМО (Чортків) та кожному концерту й сейшену, що проводиться у Тернополі і не дає заснути місту, коли до фестивалю ще далеко.

Отже, закликаю тебе відвідати кожен із них, бодай по одному разу. Зробити свої висновки, поділитися із нами своїми враженнями, відчути атмосферу кожного і випробувати себе на міць впродовж 72-з годин музики та створити своє фестивальне літо!

Автор: Mr.Damn


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Важке життя важкого металу

Говоріть про Heavy Metal, навіть якщо ви орієнтуєтесь в цьому жанрі зовсім трішки. Це прабатько, прадід, прапрадід більшості сучасних жанрів року, і якби ми уявляли ...