«Бумбокс» презентували студійну версію пісні «Люди»

0

Андрій Хливнюк разом зі своїм гуртом оприлюднили новий сингл під назвою «Люди». Ця пісня є першою аудіороботою, в якій колектив грає у новому складі, адже до гурту приєднався піаніст Павло Литвиненко близько року тому. Через п’ять днів, 22 грудня, відбудеться прем’єра відеокліпу на свіжу композицію, а поки слухачі мають змогу насолодитись високою якістю звучання треку безпосередньо зі студії.

«Думав, ходив, аж ось: декілька слів знайшлось»

Пісня вперше була зіграна під час туру гурту «Бумбокс» Канадою та Сполученими Штатами. Звісно ж, є багато фанів і там, тож пісня розійшлась Інтернетом у вигляді повідомлень фанів на сторінках соцмереж. Сьогодні ж ми маємо офіційну прем’єру. Загалом, цей трек вважається третьою піснею з майбутнього «максі-синглу», що вийде в березні наступного року. Нас очікує цікаве поєднання раніше опублікованих пісень «Выход» та «Злива». Фронтмен гурту, Андрій Хливнюк, зазначає, що в пісні є щось особливе із творчості відомого письменника А. П. Чехова. Що саме? Доведеться розбиратись особисто.

«Люди ми тільки тоді, як дуже сильно любимо»

На перший погляд може здатись що текст пісні вкотре підіймає банальну для музичної творчості тему кохання, проте це не зовсім так. Тут йдеться про набагато більше. Мова йде про людяність та її існування у сучасному світі – світі нових вподобань та поглядів на життя. Що відрізняє людину від тварини? Правильно, здатність думати та відчувати справжнє кохання, а не керуватись лише інстинктами. Слова пісні розповідають про міцність стосунків, чому саме люди залишаються жити разом у переважній більшості випадків. Тут є важливим вміння знаходити компроміси, порозуміння, приймати як привілеї так і недоліки та звичайно ж вміння вибачати. У се це ми, усе це «Люди». Варто лише обійняти. бідам усім на зло.

Одразу помітно що текст пісні не чужорідний, адже тут присутня властива гурту «Бумбокс» рима слів та дотепні словосполучення, у яких криється той улюблений слухачами глибокий і одночасно такий простий і близький нам сенс. Чи варто й казати про музичну складову – чудово вписані клавішні партії, голос на передньому плані та особливе гітарне звучання – усе це є тут.

Тож, підтримку максі-синглу, до якого входить трек «Люди», Бумбокс зіграють великий концерт у київському Палаці Спорту. Захід відбудеться другого квітня, тож гурт з радістю чекає на своїх фанів, все як завжди.

Дерій Сергій | “КРОК У ROCK”


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні