Знайомство з житомирським гуртом Night on Fire, або що чекати в новому 2016 році?

0

Перша пісня гурту Night on Fire, яку я почула, це була їх робота “Not F*cking Bohemians” і знаєте що? Вона мене просто зачарувала та потягнула у цікавий світ стонер- та психоделік-року. Тому вмикайте цю композицію у своїх програвачах та читайте нове інтерв’ю із вокалістом гурту Дмитром Бєловим.

– Давайте спочатку трохи познайомимо читачів нашого журналу із вашим гуртом. Розкажіть, як усе починалось та як ви усвідомили, що хочете із кимось поділитись плодами вашої творчості, як обрали стиль?

– Все почалося з темного підвалу в гаражі, де розміщувалась місцева житомирська репетиційна база. Здається, це був 2011 рік. Я познайомився із нашим колишнім ударником Павліком. Коли ми з’ясували, що у насє спільні інтереси, ми почали грати. На першій репетиції грали кавери на The Subways, The Stooges, Ramones, White Stripes та багато інших, вже не згадаю, гуртів. В кінці репетиції я награв кілька власних пісень і Павліку дуже сподобалось. В той час я дуже «тащився» від  Dead Meadow – австралійська нео-психоделік рок команда. Так і визначили стиль. Після ми стали ходити на репетиції та грати вдвох, заради власного задоволення. Більше планів не було. Ми катались на скейтах та добре проводили час. Рок музика була класним способом проводити час.

– Я якось чула, що для того, аби бути «несумним» музикантом та постійно розвиватись, треба любити та слухати не той стиль, у якому сам граєш, Ви з цим не згодні? І наступне питання: Ваші близькі Вас підтримують? Чи не доводилось Вам чути від них якісь ультиматуми, типу «Або музика, або…»?

– Особисто я слухаю багато різної музики. Психоделіку, рок-н-ролл, інді, стонер, фолк… що завгодно, аби це мені подобалось. Аби це звучало живо та я міг у це повірити.

Щодо близьких, то мені дуже пощастило! Сім’я мене дуже підтримує. Мої рідні пишаються тим, що я роблю. Мий маленький синочок починає пританцьовувати, коли я вмикаю пісні нашого гурту. Це дуже забавно!

– Розкажіть тепер про свою концертну діяльність, які плани на найближче та більш далеке майбутнє? А також, з ким з музикантів ви товаришуєте, або виступали на одній сцені, а з ким хотіли б познайомитись?

– Хм… Хлопці, з якими я граю, займаються саме музикою. Ударник Ігор Рубаха навчає людей грати на барабанах, а Сергій – басист, відкрив власну репетиційну базу в Житомирі. Їх життя повністю насичене музикою. У мене складніше, бо треба ще годувати с’імю. Доводиться працювати, бо самою лише музикою грошей не заробиш.

Дуже намагаюсь поєднувати усе, майже вдається :) Сумувати не доводиться.

Нещодавно у нас з’явився менеджер – Віталік. Дуже класний хлопець! Вірить в гурт та каже, що є перспективи у розвитку. На даний момент готуємо повну програму та новий імідж.

Щодо концертів, то очікувати Night on Fire можна вже з кінця січня 2016 року. Є також плани поїхати за кордон.

Часто ми граємо з хлопцями з Вінниці Southwater Kids. Круті чуваки! Також грали з Hypnotunez (вуду свінг для скажених, по-доброму), Esquizet (просто чумова команда), а також Edwin Hubble (ульотний пост-рок).

– А ким же працюють талановиті українські музиканти?:)

– Я займаюсь нішею інтернет-реклами та СЕО молодої студії копірайту.

– Чудово!) Розкажіть тепер про майбутній ЕР, коли плануєте? Чи будете записувати на диск, або розповсюджувати онлайн? А також що на рахунок його вартості?

– Епішка вийде ближче до весни. Перед цим плануємо кілька фотосесій та цікаве лайв відео. Щодо вартості поки що не можу нічого сказати, будемо дивитись по ситуації.

– Як на Вашу думку, чого не вистачає в Україні для молодих музикантів? Та як Ви оцінюєте українського слухача, чи не можна назвати його занадто перебірливим та розпещеним?)

– Музикантам просто не дають розвинутись. Є поп-музика, де накачені ботексом напівголі тітки скачуть на сцені, або клоуни, типу Дзідзьо, або всілякі псевдо-шнурови, що кричать про «водку-сельодку». Це лайно (пробачте), забиває всю нішу української музичної індустрії. Де розвиватись молодому музиканту в Україні? Перестаньте пускати до ефіру ідіотів та дайте музиці шанс – ось моє прохання.

Слухач в Україні – це людина, що повністю офігіває від того, що відбувається. За останній рік з’явилось стільки нових українських гуртів, що дуже дивує. Багато дуже класних. Звісно, що нашим ще далеко до іноземців, але дайте нам хороший менеджмент та трохи можливостей і можна буде конкурувати, скажімо, з британськими рокерами :) Слухачі є, вони хочуть бачити своїх артистів на сценах, в рідних клубах, поруч на фотографіях.

– Коли ви пишете пісні, ви уявляєте, кому б вони більше за все сподобались, або, скажімо так, ваш типовий слухач, який він? Якщо він є?

– Якось ми про це не думаємо. Просто виникає ідея, мелодія, фраза. Пишеться пісня.

Звісно, хочеться, аби людям подобалось, але кожному подобається різне, залишається тільки сподіватись, що і на нашу музику є попит.

– А натхнення, воно приходить зненацька, або воно нікуди не зникає? І одразу наступне питання, для Вас музика – це…?

– Натхненням може слугувати що завгодно – нещодавно переглянутий фільм, хороша книга, щось побачене під час прогулянок, щось домислене. Мені дуже подобається піддавати символізації звичайні мирські справи.

Музика – це свобода думки, емоцій, незалежність від обставин. Форма душі.

2

– Чи бували на концертах якісь курйозні, або кумедні випадки?

– Кілька порваних струн під час концертів, незграбні ситуації були. Проблем майже не було, ми завжди налагоджуємо хороші контакти з організаторами, тому без проблем. Смішних випадків особливо не згадаю, але кожен виїзд в інше місто супроводжується чумовими тусовками. Дуже класно, що в Україні добрі та гостинні люди!) Де ми тільки не ночували і завжди було круто та весело!)

Впевнений, ви маєте уявлення про рок-н-рольні тусовки. Все, як у картинах Гая Річі) Тільки телевізори ще не літали з балконів ) Маю надію, що наздоженемо пропущене у весняному турі!

– Наступають новорічні свята, у вас є можливість через наш журнал звернутись до всіх ваших слухачів і потенційних також. Який меседж ви хочете їм передати, або що побажаєте?

– Звісно, привітання для всіх від Night on Fire! Нових вражень, безмежного щастя та миру! Підтримуйте один одного, відкривайтесь близьким. Дихайте на повні груди. Звісно, слухайте хорошу музику та всіляко допомагайте музикантам, а ми в свою чергу будемо віддавати вам свої емоції, свою музику!

– Я б ще додала – купуйте та слухайте наступний альбом Night on Fire! )

– (сміється) так, можете додати!)

– І ще на кінець невелике бліц-опитування: 1) ваша улюблена страва? 2) як провести новий рік? 3) що робити, якщо твій хлопець рок-музикант?

– 1) стейк з кров’ю та смаженими бобами; 2) поїхати з близькими у інше місто; 3) запитайте у моєї дружини ;-)

Автор: Ірина Маркина-Бадюл


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Detach в Києві

Нове ім’я в українській музиці – гурт Detach. Молоді, амбіційні, перспективні хлопці підірвали Х-фактор і, відстоявши честь усіх українських рок-гуртів, стали срібними призерами шоу, чим ...