Гапочка. Один у полі воїн.

0

Гурт Гапочка з’явився у 2008 році, коли вокалістка гурту Катя Гапочка, приїхавши з Хмельницького навчатись до київської консерваторії вирішила зібрати свій гурт.

До першого складу (який укомплектувався за 2 дні) окрім Каті увійшли: барабанщик Артем Угодніков, басист Єгор Гавриленко та гітарист Олександр Зброцький. Короткий час до гурту входив саксофоніст.

У 2009 гурт здобув 1-е місце в національного фіналу «The GBOB» — і у 2010 році представив Україну на світовому фіналі «The GBOB», який відбувся у 27 квітня у Лондоні на одному з престижних концертних майданчиків . На фестиваль приїхали 25 гуртів з різноманітних країн світу: Ізраїль, Казахстан, Німеччина, Румунія, Китай та інші. І першими на сцену клубу Scala, , в якому виступали The Beatles вийшов гурт Гапочка. Незважаючи на цю популярність Катя Гапочка із скепсисом згадує той час:

“- Ми півроку втратили – зациклилися на тому Лондоні. Ну, потрапили в десятку. Ну, побачили світ. Але я розумію, що загалом це була втрата часу. Ми були доволі ізольованим гуртом, нам не вистачало спілкування з іншими. Проте Лондон дав нам можливість багато зрозуміти про себе. Саме після нього почалися зміни в складі.”

У 2012 році виходить дебютний альбом групи під назвою “Етап “ до якого увійшли 12 треків записані в стилі альтернативного поп-року. Крім цього студійного альбому гурт пробує себе у чомусь новому і осінню вийшов ЕР під назвою «Може Я Дівчина?». З альбомами “Електроакустика” (2014) і “Лови Мої Слова” (2015) відбулася остаточна трансформація гурту з класичного поп-року у такий ще досить незвичайний для України інді-рок.

Зараз головним завданням гурт бачить змусити шанувальників звикнути до “нової” Гапочки, показати, що гурт тепер грає електро-поп та інді, а не альтернативний рок.

“Дуже багато часу ми витратили на те, щоб розказати людям, що ми змінилися. Всі нас асоціюють із тією Гапочкою, яка грала альтернативу. Ми навіть думали змінити назву, але так і не знайшли її. Тим паче, все ж таки вся ця музика збирається на мені, – пояснює Катя.”

Автор: Рома Мельник


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Гурт Alt.End – презентація дебютного альбому

Цієї п`ятниці, 22 січня, у київському арт-пабі «Бочка» відбулась певною мірою знакова подія для української важкої сцени. Того дня у домашній атмосфері всі присутні спостерігали ...