Рецензія. «Троє на Дивані» сингл “На небі”

0

Що допоможе здолати непогоду за вікном? Лише тепла пісня під яку було б легко просинатися зранку, випивати улюблений напій й йти по справах . Саме такий трек днями презентував гурт «Троє на Дивані». Дивовижна композиція «На небі» переповнена чудовими поєднаннями музики та співу. Легка й бадьора вона віднесе вас на небо, виправдовуючи свою назву.

Гурт «Троє на Дивані» працювали над своєю піснею не один день й це чути навіть у дрібничках. Неймовірні інструментальні партії, які підхоплюють вас й мануть за собою, не залишать вас байдужими. Особливо міцно чіпляє переспів гітари з клавішним інструментом. Хоча й інша частина інструменталу гурту «Троє на Дивані», також не поступається в цікавості. Чітка гра ритм-інструментів наче виконує якесь своє власне соло, в той самий час задаючи ритм всій пісні.

Годинами можна описувати надзвичайний спів вокалістки гурту «Троє на дивані». Ная виспівала всі нотки так мелодійно й професійно що нема до чого додзьобатись. Не перенавантажуючий текст пісні й легкість виконання дає легке відчуття перебування у іншому світлому вимірі. Те саме неперевешене почуття якого так сьогодні не вистачає. Так що вмикайте «Троє на Дивані» й подорожуйте з ними на небо ;)

До речі 20 квітня у Дніпропетровську, гурт планує презентацію цього синглу. Подробиці ви дізнаєтесь тут: https://vk.com/tnd_na_nebi рецензія


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Природа в українському році

«Я ніколи не перестану писати про весну…. Весна і в прямому, і в переносному значенні — це найкраще, що створив Бог!» – сказав одного разу ...