Справжні кавери.

0

В наш час дуже багато музикантів які вивчили 3 акорди, летять на сцену грати «кавери» на улюблених виконавців. Не варто казати, що від цього страждає не тільки слухач але й музикант. Музикант отримує «ЧСВ» від якого важко відійти, а слухач травмує уявлення о живій музиці в Україні, ще більше. Мовляв: «Яким же ж треба бути ущербним, щоб навіть чужі пісні так криво грати?». То мова не про це. Мова зараз про справжніх музикантів, які не просто якісно зіграли чужий твір, а додали в нього частинку своєї душі. Вйо до гуртів.

1. Los Colorados – Du Hast

Гурт із Тернопільської області став популярним після виконання хіта Кеті Пері – Hot N’ Cold, а згодом вирішили переспівати і богів німецького індастріалу. Родзинкою цього каверу є виконання цієї пісні з використанням контрабасу, баяну і бубна. Про успіх роботи тернопільчан годі й говорити: Rammstein запостив посилання на відео на своїй офіційній сторінці у Facebook, саме відео набрало 3,3 мільйони переглядів.

2. Бумбокс и Pianoбой- Imagine

Кавер на легендарну пісню Джона Леннона було зроблено в рамках світової кампанії #IMAGINE.
Ідея кампанії IMAGINE полягає в тому, що будь-хто може заспівати разом із відомими на весь світ особистостями легендарну пісню Джона Леннона «Imagine» та присвятити її дітям.

Андрій Хливнюк, Бумбокс: “Варто сказати, що мрії збуваються. Ми з Дмитром Шуровим заспівали пісню Джона Леннона – “Imagine”.

Дмитро Шуров, Pianoбой: ‘’З моменту написання “Imagine” пройшло вже майже півстоліття, але її меседж абсолютно не застарів – ми всі хочемо бути вільними і жити в спокійному світі, де є місце всім..”

3. ВВ – Галю, приходь (AC/DC – Highway to Hell)

Кавер на легендарну пісню було записано на початку 90-х. Для її виконання знадобилися лише баян, бубен, пластмасова плашка і харизма Олега Скрипки. І все, позитивна пісня вийшла.

4. Євгеній Толочний – In The Shadows.

Унікальністю цього каверу у тому, що він був виконаний в українському шоу “Голос країни” і підкорив не тільки глядачів цього шоу, а й сам гурт The Rasmus, які на свої сторінці у Facebook опублікували відео виступу з коментарем “Do you like it?? In The Shadows: The Voice-Ukraine”

5. Тінь Сонця – Пісня Чугайстра

Це кавер на пісню чудового білоруського гурту God’s Tower – Twilight Sun, в оригіналі пісня англійською, а “Тінь сонця” зробили варіанти українською і білоруською

6.Фліт-Я дивлюсь на них

Гурт переміг на конкурсі кавер версій від російського панк-рок гурту “Тараканы” зробивши кавер на пісню ‘Я смотрю на них’, яка розповідає про складне життя і різноманітну долю людей, які навчалися багато років в одному класі і, здавалося, йшли одним шдяхом по життю.

7. Серцевий Напад – Ukrainian Idiot(Cover Green Day)

Пісня є оригінальним кавером на пісню группи Green Day “American Idiot”, тільки з іншим текстом. Стала однією з найвідоміших у репертуарі хлопців з Чернівців

Автор:Роман Мельник


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні