"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Механічний Апельсин «Naked» (3-CD, 2014)

Механічний Апельсин «Naked» (3-CD, 2014)

Механічний Апельсин «Naked» (3-CD, 2014)

 

Щойно прослухав новенький, свіженький альбом Механічного Апельсину «Naked» (3-CD, 2014). В альбомі є дуже багато всього, хлопці випустили платівку в трьох частинах, кожна по десять із лишком пісень. Якщо казати в цілому, то враження від альбому в мене дуже хороші, слухав із задоволенням, при тому, що сам я такий жанр не дуже полюбляю. Дуже запам’ятовуються і в’їдаються в пам’ять тексти деяких пісень, це, мабуть, найбільше і сподобалось, усі треки насичені сенсом. Далі окремо, по кожній частині:

Vol.1
Такий собі, український вестерн. Акустична гітара із губною гармошкою дають ну дуже класне звучання, аж хочеться надіти ковбойську шляпу, осідлати коня, та й помчатись безкрайніми пустелями штату Техас. І все це, звичайно, із добрячим українським присмаком, звучить дуже цікаво і оригінально. Ну і про тексти я вже казав, особливо мені сподобалась перша пісня із назвою 2000$, вона навіть сумна трохи. Решта написана в тому ж стилі, і хоча б тому, що це український, щоб його, вестерн, крізь цей альбом ти геть не маєш права пройти.

Vol.2
Їдемо далі. В другій частині, в основному, концертні записи пісень, і вже в іншому жанрі. З’явився і рок-н-рол, і блюз і інші подібні речі. Вийшло дуже смачно і атмосферно…
Музика ніби і дуже проста, але чомусь усі пісні добряче беруть за душу. Ну і тим паче, навряд чи ви десь ще знайдете блюз українською мовою. Послухавши ці записи, відчувши атмосферу мені аж самому захотілось по скоріш побувати на концерті Механічного Апельсину.

Vol.3
Більшість композицій було записано із іншими відомими та не дуже українськими музикантами… Особливий респект хочу виказати за пісню «Ні війні», записану двома мовами разом із Христиною Панасюк. Актуально як ніколи на сьогодні, велика повага музикантам від мене за пропаганду миру і єдності. Решта пісень в схожому стилі, гурт записувався спільно із представниками таких українських колективів, як “Ворст”, “Фіолет”, “Брем Стокер”, “Тінь Сонця”, “TORF” та іншими. Вийшло все красиво і душевно, вважаю цю частину альбому найкращою перш за все через різноманіття вокалу.

В якості висновку скажу, що я дуже задоволений альбомом, і тим, що українська музика в цілому дуже стрімко розвивається. Гурт Механічний Апельсин грає у незвичному для українського слухача жанрі, особисто мене дуже тішить наявність в нашій країні такого колективу. Ну і за тексти окремий респект. Моя оцінка альбому – 9 із 10-ти.

… скачати або послухати “NAKED” можна ТУТ

… весь розклад концертів ТУТ

Автор: Євген Колодійчак

 

Механічний Апельсин