Rock The Nation від Tullamore Dew

0

Корисна інформація для молодих і перспективних команд, які хочуть заявити про себе на всю країну. Саме зараз розпочинається музичний конкурс “Rock The Nation від Tullamore Dew”.

Відбір триватиме декілька етапів: спочатку відбувається інтернет-голосування на сайті конкурсу, після чого буде обрано 5 гуртів, котрі змагатимуться за місце у фіналі. Всі, хто пройшли у напівфінал, виступлять “на живо” у одному з великих міст (на вибір – Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Львів). У наступному етапі, по результатам виступу, кваліфіковане журі вибере серед них “кращого із кращих”.

Переможець отримує ротацію на радіо, презентацію дебютного альбому в Києві та великий сольний виступ.

Дізнатися всі деталі і подробиці, а також подати свою заявку ти можеш на rockthenation.prosto.fm.

Все, що потрібно для участі – завантажити своє відео (кліп або запис з концерту) на сайт, вказавши також відповідні дані (місто, стиль, назва гурту, мінімальне досьє та контактний телефон).

Дати концертних відборів: 16 травня – Київ, 30 травня – Харків, 13 червня – Дніпропетровськ , 27 червня – Львів , та 4 липня – Одеса.

Бажаємо успіхів! ;)


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Midgard – Horsmen Of The Apocalypse

Останнім часом дуже часто гурт «Midgard» тішить простори українського інтернету своїми піснями. Що є помітним та цікавим – тішить не просто звичайним регулярним спамом інтернет-павутиння, ...