"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

FaVy9o812hk

Crucify Me Gently в Дніпропетровську (23.10.2014)

Кінець жовтня. Погода коливається від сирості до морозів. У повітрі відчувається важкий осад меланхолії та депресії, який наганяє на населення різка зміна теплоти на холод та часті дрібні дощі…

Саме на цей сірий період перепадає тур «Imperfect Tour» молодого, але впевнено крокуючого гурту з міста Ужгород Crucify Me Gently

 

FaVy9o812hk

Цей гурт є поважним представником української сцени. Коли вперше ознайомилась з матеріалом цієї команди, то була приємно здивувана, та впевнилась, що наша вітчизняна сцена знаходиться на гідному рівні. У творчості хлопці відходять від ортодоксального дезкору, надаючи своїй музиці незвичайного руйнуючого емоційного посилу. Вони відрізняються своєю депресивно-агресивною подачею, атмосферою і меланхолійною лірикою.

Перейдемо ж безпосередньо до заходу.

В четвер, 23 жовтня, гурт завітав до міста Дніпропетровськ. Непогода не стала на заваді концерту, а навіть додала до нього ще більшої меланхолічності та атмосфери, яку несе у собі стиль Crucify Me Gently.

Концерт проходив у невеликому, але дуже затишному клубі Залатаний Барабан, зал якого допомагав сконцентрувати всю енергію натовпу та виконавців воєдино. Професіоналізм «звукачів» допоміг повністю донести до слухача звук так, щоб кожний постріл барабанів або бас-гітари відбивався у грудях. Від цього ефекту перехоплювало подих.

Crucify Me Gently «розігрівали» два молодих гурти.

Першими сцену зайняла команда з Дніпродзержинську Deceit Of Feelings. Вони схильні відносити себе до жанру melodic metalcore. З самого початку свого виступу вони наповнили зал вибуховою енергетикою. Харизма вокаліста, технічність гітаристів та басиста, неймовірна віддача барабанщика (під час виступу навіть впала стійка з тарілкою, але це не завадило закінчити пісню як годиться) – все це мотивувало слухачів з’єднатися у вбивчому слемі та показати свої акробатичні навички («крутити вертухи», як кажуть в народі).

Другий гурт дуже відрізнявся від попереднього. Це були детхкорщики з Запоріжжя під назвою “Hello! My Detroit“. Особливістю цього гурту є наявність всього трьох учасників: вокаліст, вокалістка та гітарист. Роль барабанщика та семплера взяв на себе останній, використовуючи записи з гаджету. Гурт виконував кавери на Enter Shikari, Bring Me The Horizon, We Butter The Bread With Butter, iwrestledabearonce та інших. Нажаль, публіка не відразу прийняла молодих виконавців, зав’язався навіть недовготривалий батл між вокалісткою та одним з слухачів. Хлопець трохи розбавив напряжену атмосферу в залі свїм оперним (так, саме так!) співом. Після цієї пригоди гурт виконав доволі теплий акустичний кавер на пісню «Моя стрела» гурту 5’Nizza. Далі виконавці продовжили свій виступ «важкими» каверами, але тепер з сильною підтримкою відвідувачів концерту.

 

Нарешті ми дочекались хедлайнерів та винуватців цього заходу — Crucify Me Gently. Відразу після появи хлопців у залі була відчутна колоритна та доброзичлива манера ужгородців. Команда дуже серйозно підійшла до налаштувань звуку, чек тривав приблизно хвилин 20. Сам виступ Crucify Me Gently почався о десятій годині. Але коли пролунали перші звуки, і ми відчули ті самі удари в грудях від музикальних інструментів, усі відразу забули про ті двадцять хвилин очікування. Починаючи з інтро і до останньої пісні хлопці повністю захопили своїх слухачів. Перехоплювало подих, люди кружляли по залу як несамовиті, качали головою, не жаліючи її, та шиєю. Хоча це був четвер, але явно всі змирилися, що він на цьому тижні він став останнім робочим днем.

 

Гурт приготував трохи сюрпризів для нас: енергійний кавер на Рожеву Пантеру, неочікувана зміна позицій музикантів (на цьому ми призупинимося). Посеред виступу хлопці помінялися інструментами на одну пісню: барабанщик взяв мікрофон, вокаліст – бас-гітару, басист – гітару, а гітарист сів за барабанну установку. І запевняю вас, якби я зайшла на цій пісні до залу і не знала, хто яким інструментом володіє, то повірила б у те, що усі на своїх місцях, так як хлопці не втрачали своєї професійності і харизматичності й у цій ситуації.

Нажаль, так як саунд-чек і виступи попередніх команд затрималися, натовп поступово почав розходитися за три-чотири пісні до кінця. Але гадаю вони встигли сповна зарядилися енергетикою цього неймовірного гурту. І наостанок, якщо ваше місто буде відвідувати команда Crucify Me Gently, не полініться подарувати собі пару годин неймовірних емоцій та чудової музики!

Автор: Ольга Андросова

Фотограф: Дар’я Ніколенко

 

  • Tweet