Твій перший КРОК У РОК. З чого ж починається довгий шлях у творчість..?

0

Молоді та запальні, в думках плани щодо нових ідей. На поспішно відірваних шматках паперу, пишуться нові рими, а в голові з’являються нові мелодії, складені з кількох десятків таких знайомих акордів.

Стипендія розписана з неймовірною швидкістю: на нові струни, на оренду кращого приміщення, адже репетиції ще ніхто не відміняв, а ще… Ще хотілось новий мікрофон й якісніший підсилювач звуку, й ще, й ще, й ще… Але навряд чи звичайна студентська стипендія витримає такі навантаження. Тож струни можуть почекати, недарма десь лежать нейлонові, залишені на чорний день. Мікрофон ще працює, а старий гараж, який довгий час був кращою на світі базою для репетицій, все ще стоїть на своєму місці. Його стіни чули багато вдалих і невдалих експериментів, балачок та, звісно, пісень, здавалось, найкращих у всьому світі.

“Ой, а що це в тебе? Можна і мені спробувати?”, – і ти з ніжністю відкриваєш чохол, де лежить твоя красуня – улюблена гітара. “Тільки обережно, вона така дорога…”, – і кому яка різниця, що це лише копія того омріяного Stratocaster, на якому грають світові зірки та безсмертні легенди… Легенди, які кожного ранку звучать у навушниках, коли йдеш в університет. І дуже часто, поринаючи глибоко у свої мрії, ти бачиш себе з ними на одній сцені, чуєш шалену публіку, відчуваєш нестримну ейфорію.

“Все це можливо, ти все зможеш, це все так близько”, – шепоче на вушко мрія кожного ранку, змушуючи прокинутись.

“Вибий усі дурниці зі своєї голови, повертайся на землю”, – стурбовані батьки також мають свою думку, адже хвилюються, чому їх улюблений син так часто витає у хмарах. І їм зовсім незрозуміло чому професія юриста йому не до вподоби, адже це так престижно, хіба ні?..

І відкинувши на потім усі екзамени, залишивши у далекому кутку кімнати всі книги та зошити, біжиш до гаражу, де зачекалися такі як ти… Мрійники? Напевно. Музиканти? Без сумніву! Хто сказав, що бути мрійником погано? Особливо, коли ти щось робиш для того, щоб твоя мрія якомога швидше стала жаданою реальністю. Легендарна фраза Курта Кобейна: “Краще бути похмурим мрійником, ніж безмозким тусовщиком”, –і досі популярна та актуальна серед молоді. Дивлячись на своїх кумирів, молоді люди отримують натхнення, роблять все більші й більші кроки на зустріч музиці, живуть нею, створюють її…

Такі легендарні гурти як “Pink Floyd”, “The Red Hot Chili Peppers”, “Guns’n’Roses”, “The Rolling Stones” – також були аматорами. Список можна продовжувати безкінечно, та чи треба? Всі ми й так знаємо та поважаємо цих видатних музикантів, які змінили історію рок-музики.

У той час як старожили рок-музики збирають цілі стадіони, молоді дарування пробують себе на менших майданчиках. Публіка більш молода, звук не такий якісний, але чи це головне?

“Lords of Dust “,” Без Даху “,” Вперше чую “,” WASTED HEROES “,” UNGRACE “…Молодих, перспективних та амбіцвйних гуртів у нас дійсно багато. Виступаючи спочатку в андерграундних рок-клубах, роблячи якісь напрацювання, музиканти намагаються знайти себе і знайти свою найкращу публіку. Адже всі знають, що опинитися в «правильному місці» і в «потрібний час» – це вже половина справи. А якщо підключити до всього цього інтернет, то справа стає ще простішою і цікавішою. Напевно, кожен знає тих людей, які прославилися завдяки Всесвітній павутині. У багатьох гуртів є офіційні сайти, або ж, як мінімум, сторінки в соціальних мережах.

А нам залишається підтримати молодих і талановитих у прагненні донести світу своє мистецтво, якого ніхто не бачив і не чув. Запалити новий вогонь перебором струн, зірвати овації новим куплетом, заспівати його разом з усім Всесвітом.

Іноді достатньо лише бажання. Неважливо, скільки грошей у тебе в кишені, важливо лише те, що у твоєму серці, у твоїх думках. Як далеко ти можеш зайти заради своєї мрії? Чи здатен ти пройти цей складний шлях? Адже просто мріяти у своїй кімнаті може кожен… Якщо так, то сміливо дій! Однодумців навкруги набагато більше, ніж ти думаєш, варто подивитися їм просто в очі. Людей із сяючими очима можна з легкістю знайти в натовпі. Наше життя у наших руках, і саме ми є тим поколінням, яке змінить майбутнє. Тож чому не почати саме зараз?..

Біла Вікторія | “КРОК У ROCK”


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Інтерв’ю з ВорсТ

Нещодавно наш журнал провів конкурс “Битва гуртів”, в запеклій боротьбі переможцем став рівненський гурт “Ворст”. Тому ми вирішили дізнатись детальніше, що це за хлопці, чим ...