"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Топ-10 кращих синглів у 2015 році за версією журналу “Крок у ROCK”

1xgKfeJ3rfc

Незважаючи на всі перешкоди на нашому творчому і життєвому шляху, ми продовжуємо згадувати все найкраще, що мали змогу оцінити протягом року. Тож сьогодні поговоримо про 10 найкращих синглів 2015 року…

АННА – «Виродок»

15 грудня гурт АННА презентував сингл із назвою «Виродок», який стане другим треком із майбутнього міні-альбому «Ненаситні». Слід зауважити, що раніше фани мали змогу чути цю композицію на живих виступах гурту, а тепер можна додати її у свої плейлисти і насолоджуватися у будь-який час та необмежену кількість разів. А насолоджуватися справді є чим, бо ж «Виродок» – трішки більше шести хвилин неперевершених ритмів та відмінного вокалу.

ВОРСТ feat. СВОБОДНЫЙ – «Все, як є»

Порадував нас цього року і дядько М’яч, який разом із СВОБОДНЫЙ (який,  до речі, нині інтригує всіх своїм майбутнім альбомом) в кінці січня презентував новий мегакачовий сингл, ймення якому «Все, як є». Хлопці знайомі вже 12 років, але ніхто не міг подумати, що колись доля зведе їх в одній студії, і плодом співпраці стане чудова композиція, драйвова, але водночас з досить глибоким змістом, яку сміливо можна ставити на повтор і отримувати хвилі шаленої енергії та позитивних емоцій.

Карна – «Гуцулметал»

23 жовтня більшість Інтернет-ресурсів вибухнула звісткою про новий колоритний сингл гурту Карна. Композиція «Гуцулметал» є першою піснею з нового міні-альбому «Бомба» і непоганими ліками від депресії. Запальна, весела, енергійна, вона зруйнує всі неприємні думки в один момент і потягне до танцю, а якщо так хочеться, то навіщо відмовляти собі у задоволенні? Забудьте про всі комплекси та йдіть у танок (звичайно, якщо у цей момент Ви не в метро або ж кабінеті керівника).

Проти Течії – «Привид»

повного реанімування гурту, виступів на багатьох фестах Проти Течії ще раз довів, що не слід забувати про нього, презентувавши новий потужний сингл. Довгоочікувана пісня «Привид» – це майже чотири хвилини атмосфери загадковості та містичності, які нікого не залишать байдужим, а щоб переконатися в цьому, слід хоч раз ввімкнути композицію, але лише у тому випадку, якщо не боїтеся, що вона захопить вас надовго..

Bohomolnyi – «Сам на сам»

В середині серпня світ побачив ще один із кращих синглів у 2015 році – трек гурту Bohomolnyi «Сам на сам», який згодом увійшов до міні-альбому «Темний світ». Відмінне звучання, лірика, наповнена сенсом, і безумовно прекрасні гітарні рифи ідеально доповнюють одне одного та зливаються в неповторну пісню, яка вже з перших секунд потрапляє у кров і починає циркулювати по всьому організму, заповнюючи Вас таким чином повністю.

Farinhate – «Кому довіряти»

Сучасний світ настільки жорстокий та підступний, що інколи ми просто не знаємо, можемо довіряти людині, яка стоїть перед нами, чи ні. І саме про це розповідає нам гурт Farinhate у своєму літньому синглі «Кому довіряти». Але знаєте, довіряйте собі, бо хай там що, та Ви – єдина людина, на яку справді зможете покластися та довіритися. А у випадку, якщо щось піде не так, то не звинувачуватимете нікого і все менше будете розчаровуватися в оточуючих (головне – зробіть усе, щоб не розчаруватися в собі).

Krichuss – «Та пішла ти»

Це був один з найкращих та досить-таки символічних подарунків напередодні Дня Святого Валентина. Якісна, потужна і (хай пробачать мені всі феміністки світу) досить-таки справедлива пісня «Та пішла ти» змогла підняти настрій багатьом самотнім і не лише самотнім людям перед святом, в романтичності якого вже давно можна було засумніватися.

Latur – «Механіка»

Коли вмикаєш цю композицію, волосся стає дибки від задоволення. Кожна секунда пронизує тіло приємним електричним розрядом, і ти вже мимоволі налаштовуєшся на хвилю цього здорового механічного «качу» і покидаєш реальність на найближчі п’ять хвилин, а повторне прослуховування майже на 100% позбавляє шансів видалити її із свого плейлиста, що ще раз свідчить про силу впливу музики на нас.

NiagarA – «Маска»

Та не поступаються і представниці прекрасної статі, які безперечно недаремно рвуть горлянки, створюючи для кожного з нас по величезному клубочку емоцій та енергії. І один із цих клубочків із назвою «Маска» від гурту NiagarA заслужено отримує право називатися кращим синглом 2015 року, а його прекрасна виконавиця стає шостою бонусною учасницею топ-5 кращих рок-жінок за версією «Крок у ROCK».

[Sale]Only – «Залізний шлях»

І завершить цей список дійсно кращий з кращих синглів 2015 року. Цей трек – це щось неймовірне, рушійне, неповторне… та вперше в житті я не можу підібрати слова, щоб гідно дати оцінку пісні. Єдине, що можна зробити, – це вкотре ввімкнути її та просто насолоджуватися, заряджатися силою для нових звершень і, звичайно, розуміти, що український рок ще задасть перцю всій світовій рок-сцені.

Автор: Оксана Домашина

  • Tweet