"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Найяскравіші рівненські рокери 2015 року

рр

І в нас є ще одна номінація, без якої ми б не змогли вступити в Новий рік. З-поміж безлічі постів, купи електронного лайна та битв в пабліках, є осередок зла – «Рівненські Рокери». В кожному місті України є музичні гурти, фестивалі, репетиційні бази, студії та інші музичні інститути, спрямовані на оптимізацію поширення вітчизняної музики в суспільство. Але рівненські рокери об’єднались задля того, щоб лити бруд один на одного? І це при тому, що в Рівному є дійсно сильний осередок музичних колективів, що видають світу дійсно потужні релізи. Місто, безперечно, займає не останнє місце в плані якісної музики.
Ми не могли оминути стороною «Рівненських рокерів», тому мова зараз піде про п’ятірку найяскравіших його персонажів 2015 року.


Олексій Казанцев, гурт «Брем Стокер»

Жива ікона «Рівненських рокерів». Має свою особисту колиску зла – «Індюк рекордс», яка щоквартально видає звуки музики в електронному вигляді. Має в своєму арсеналі гарних дівчат, яких приютив в якості музичних рабинь і заставляє співати. То відомі у деяких колах довгоногі співачки Христина Панасюк, Саша Хімейчук, Алєся Давидова та Богданна Прокопюк, що за останній рік наспівали декілька синглів. Олексій – секс-символ: його хоче жінка. Можливо. Тому він справжній рівненський рокер.


Слава Максютенко

Безперечно, в році, що минає, став і був найкращим тролем «Рівненських рокерів». Кажуть, непоганий барабанщик, який переграв в купі культових рівненських команд, обрав найшвидший шлях до самовираження. Він обливає брудом всіх і вся з свого реального акаунта, не боїться приходити на «стрілки», отримати та роздавати «лящів». Досить часто втрачає межу тролінгу в Інтернеті з реальним життям. Мабуть, через це отримує від всього рівненського рок-суспільства масу ненависті.


Роман Лебедь

Дуже злий і неприємний бородатий бородач. Навідується в Рівне тільки для проведення концертів «Дріфт Гіг», але залишається справжнім патріотом Рівненського року. Переймається ним до болі в дупі. Привозить купу найвідоміших underground-гуртів в Рівне, влітає в «мінус», бо організовує ці заходи, п’є і знову влітає. Але очікуваного підйому щось не відбувається. Рома, коли наступне паті?


Михайло Зємєльский

Ударник львівської співачки-революціонерки Руслани. Він сам с тих, хто мав би крутити той «Рівненський рок» на барабанній паличці. Але ні! Михайло батькович – представник старої школи, постійно аналізує, критикує, повчає, ображає і ображається під постами «РР». Маючи такий високий статус, спустився з львівського Олімпа для спілкування з простими смертними мешканцями Рівного.


Станіслав Залевський (Нінзя)

Вокаліст «REDEK». Невтомно видає пісню за піснею, але на світ це поки не впливає. На диво, єдиний музикант, який постить свою творчість, але не отримує критики від Олексія Казанцева. Мабуть, тому, що він в нього раб на «Індюк рекордс» і платить данину. Навіть Слава Максютенко любить Нінзю. Можливо, п’ють разом оковиту. Всі люблять Стасіка, навіть Петро Порошенко, але він про це не здогадується. Містер любов Рівненського року. Всім любові та кохання в Новому році.

  • Tweet

Рівненські рокери