"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Рок – музика для всіх

«Є стереотип, що рок – музику слухають підлітки, бо протестний вік і бла бла бла… Це все фігня! В мене купа знайомих дівчат ходять на шпильках і в ділових костюмах, а відриваються, як божевільні, і ледь не слемляться на тих підборах» – сказав М’яч Дредбол(ведучий, вокаліст та неймовірна людина) під час одного інтерв’ю. І його слова ми можемо підтвердити, адже неодноразово бачимо клеймо, що рок слухають або неврівноважені або імпульсивні люди. Можливо в цьому є доля правди, але ж чи все? Зараз ми постараємось розібратися в цьому запитанні.

Хто ж що слухає?

Розпочнемо з субкультур. Люди з специфічним сприйняттям світу (готи, сатаністи,металісти, байкери та інші) слухають більш важку музику. А саме: Gothic Rock, Death Metal, Post Punk, Deathrock,Darkwave, Hard Rock та багато інших. Хоча, це не означає, що люди, які не належать до певної субкультури, не можуть слухати музику цих жанрів, вище написане є умовною класифікацією.

Для палких прихильників християнства також є один з різновидів рок – музики, а саме Christian rock. Думаю, всім відомий гурт “Skillet”, є найпопулярнішим гуртом у цьому жанрі, якщо з українських гуртів, то тут можна назвати гурт “Крик душі” ,але це не єдиний жанр, який вони обирають. Навіть прихильники релігії не вбачають нічого поганого у цій музиці. Також палкі неприхильники релігії, так звані атеїсти люблять рок. Випадковість чи ні?

Нікому не є новиною, що приязнь чи неприязнь до рок-музики не залежить від кольору шкіри. Представники різних рас, з різних континентів слухають цю музику. Хоч десь немає дискримінації. Одним з фактів, які доводять вищесказане, є гурт “Bad Brains” – американський хард-кор панк гурт, учасники якого є афроамериканцями і мають багато прихильників як серед різних національностей.

Що можна сказати про меломанів? Кожен з них має хоча б одну рок – пісню, від якої дійсно серце завмирає.

Я впевнена, що серед людей досить мало знайдеться тих, які не слухають такі гурти та їх хіти, як: Qween –“ Swow must go on”, Beatles – “Yesterday”,Nirvana – “Smells like teen spirit” , Metallica – “Nothing else matter”, Scorpions –“ Wind of Change” та багато інших.

Якщо говорити про українських жителів, можна сказати, що вони також в певній мірі є рок-слухачами, адже хто ж з українців не слухав або не чув таких гуртів, як: «Скрябін», «С.К.А.Й», «Океан Ельзи», «Друга Ріка» та інших.

Отож, слухайте рок і будьте щасливими!

Автор:Панасюк Іванка

  • Tweet