"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

PANDERIA з міста андеграунду і мошерів.

1

Ви коли-небудь танцювали деткор з рівненськими мошерами? Не знаю, добре це чи погано, але потрібно хоча би один раз спробувати.

Хто ж змушує цих хлопців так інтенсивно махати один перед одним кулаками та підошвами? Відповідь буде досить простою, якщо ти не знайомий із цим гуртом – то виправляє ситуацію. Гурт PANDERIA (м. Рівне)!

Даючи рецензію цим хлопцям, хочу відзначити, що вони справді заслуговують позвали. Та і вони знають це, оскільки завжди відчували підтримку залу (у той час, як я відчував контактний мош). Але не будемо затримуватися – час стікає крізь пальці.

На запитання чому, власне, Deathcore i metalcore я почув різні відповіді і спробую їх підсумувати.
Звісно, мене потішила відповідь про те, що тільки цей стиль поки що виходить грати і тому він, а чому ж ускладнювати? Але насправді хлопці хочуть вкластися у ці стилі на повну, по можливості відкрити щось нове. Але найголовніше – саме цей стиль об’єднав команду. А хлопці дійсно дуже дружні між собою і є групою, як на сцені, так і за її межами.

Хтось і не на сцені не відходить від тематики рок музики та культури. Рок-туси, рок-алкотреш, рок-похмілля і порожній рок-гаманець. Проте, характеризують панди сцену, як невід’ємну складову. Її не можна описати, її треба тільки відчути. Для них вихід на сцену – похід разом на паті. Тільки паті влаштовують вони ;).

Повторюючись про дружніх цих хлопців, можна продовжувати і продовжувати. Для них стосунки – основа усього.

Колективні рішення і колективну відповідальність. Одна голова добре, а п’ять ще краще? Зокрема, якби колектив не був важливим – вони б не грали. Хлопці знайомі досить давно і відкриті один перед одним. PANDERIA стає сім’єю, а потім вже рок групою. Кажуть, що фанати цінять їх за зіграність, проте спогади про перші автографи туманні, а от про прохання намалювати квіточку чи помилку при назві гурту – згадують з усмішкою. Гітарист не розповідає стосовно цього нічого, зі словами про те, що це сумно і що цю розповідь про помилки розповість вокаліст. Група не пам’ятає перші автографи приблизно так само, як і не пам’ятає автепаті. Але автепаті любить, зокрема туси після DEFEAT GIG користуються популярністю, спогадами та ночівлею на газотроні.

Початком кар’єри і першими вподобаннями були Slipknot, Rammstein, LP, BMTH, August burns red, ЗЛАМ та інші монстри вітчизняної сцени. Також особливу увагу приділяють відомій пісні гурту STIGMATA. Натхненні не тільки музикою, але й історію виникнення та прогресу гуртів. Побиттям на сцену, крізь конкурентів. Per aspera ad Astra. Велику роль також відіграли тексти пісень. Стосовно власних текстів, панди бажають людям менше зла, більше добра, щастя здоров’я і многая літа. А також більше панд у цей світ. Намагаються розкрити його негативну сутність. Акцентувати на “еліті” цього суспільства, дослівно не передам – цензура. Протест проти вчинків, що руйнують цінності людства.

Отже, вірні товариші грінпісу, на сцені як у дома і просто затяті рокери – PANDERIA!!! Гурт, який цінить стосунки, усвідомлює проблеми цього світу і у відкриту кричить про це – нещодавно видав свій ЕР під назвою ” Н.О.Р.Е. ”

З намаганням донести свою ненависть та ідейність до фанатів, а також просто пограти, щоб пацани відстали.

Детальніше про гурт, альбом та майбутній мерч можна взнати просто слідкуючи за новинами у нашій спільноті. А ми не пропустимо жодних новин від рівненських деткорних панд.

Автор: Mr Damn
Фото: Ігор Браценюк

  • Tweet