"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Affecting Dissent і тернопільська сцена

1

Виконавці у стилі Melodic Death Metal i Metalcore, а також любителі пива “Опілля”. Команда, що підкорила вже не одну сцену на закритих фестивалях та опен еірах. За своє відносно коротке існування пацани випустили ЕР, дали тур, підібрали прошареного вокаліста і заслуговують вашої уваги.

Неодноразово побувавши у них на концерті, я жодного разу не розчарувався. Не бачив також жодного разу, коли б зал був пасивним стосовно них і вони стосовно подій у залі.

У команди немає суперечок стосовно бажаного стилю гри, кожен аффектінг і кожен дісент щасливий, що рухається у даному жанрі. Зі слів учасників – він дає змогу розкрити усі емоції та поділитися ними з фанатами. Поєднання почуттів та поведінки в один стиль вмістити важко + гурт ніколи не ставив собі рамки конкретного стилю і завжди експериментував.

Даючи певний коментар, стосовно поведінки AD на сцені важко сказати щось конкретне. Їх музику та їхню передачу емоцій до фанатів потрібно просто побачити і відчути. Життя без сцени для них є досить важким тепер, важким і є перебування у якості слухача, а не виконавця. І живучи звичайним життям, плану: сім’я, робота, дім, друзі – характеризують сцену, як наркотик. І без неї важко…

Колектив хлопці цінують понад усе, описуючи його як шлюбку у якій вони пливуть. І немає жодного, хто б тікав з цього корабля, жодного, хто б дав йому потонути. Зі їхніх слів, потрібно лише 4 компоненти: завзятість, відповідальність, підтримка і гумор. Але кожен з учасників не забуває про важливість індивідуального розвитку та вдало компонують це у гурті. Колектив завжди був на першому місці.

А коли гурт дружній – він зіграний. А зіграний гурт дає запал у залі, після чого заслуговує на похвали та класичні автографи на груді у прекрасної статі. Але є й особливі моменти, як приклад – попросили розписатися на електро-гітарі. І знову безліч підписів для дівчат ;)

Вважають, що автографи чи фотографії з фанатами вже є невід’ємною складовою їхніх виступів та простого життя. Зі слів драмера, то перші фанати з’явилися після виступу на Республіці. Гурт безмежно вдячний людям, що їх підтримують та зізнається : без фанатів, ми б не існували.

Стосовно двіжу після двіжу, то банда полюбляє автепаті і тусить, навіть, при температурі 40.2°! Відзначають краще я виступу у Рівному. Кажуть, також, що є автепаті які залишають лише позитив, але є й навпаки. Проте гурт завжди буде запальним. На сцені, після сцени та за її межами.

Натхненниками гурту є безліч виконавців. У тому числі починаючи від олд-скульного хіп-хопу і завершуючи над-важкими та технічними гуртами. А також від іноземних до наших рідних. Звісно, як і більшість музикантів та поціновувачів рок музики виростали на AC/DC, старались не обмежувати себе стилями та напрямками у музиці. Розширювати своє сприйняття. Вважають, що серед наших гуртів є достойні претенденти на світову славу, на рівні з Veil of Maya, Born of Osiris, The Amiti Affliction та Protest the Hero. Особливо відзначають гурт Jinjer.

Натхненні різними гуртами, різними техніками та ідеями Affecting Dissent у своїх текстах сповідує ідеї змін. Хочеш змінити світ – готуйся до змін сам. Признають, що їх тексти можуть розуміти та сприймати по іншому, проте спрямовують їх на проблеми, на здобуття внутрішнього балансу та на речі, на котрі вже неможливо закривати очі. Підтримуючи усе це вибуховим екстримом чи неперевершеним чистим вокалом.

” Зміни в тобі, зміни в мені!” Все.

Беручи емоції як від масштабних опер-ефір фестів, так і від андеграундих паті з малою кількістю осіб.
Підкоривши не одні навушники, закинувши себе не у один плей-лист та відвідавши не одне місто, розділивши сцену з кращими хедлайнерами України й не тільки – зіграна команда, справжня сім’я та просто хороші друзі. Хедлайнер тернопільської сцени ота багатьох сердець. А з цього моменту і твого також;)

Affecting Dissent, що гордо йде до успіху і пропагує слухати українське.

Mr Damn для Крок у ROCK.

  • Tweet