"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

DETACH презентували новий альбом – I AM

1

Перше що спадає на думку – слово «вау». Після прослуховування 10 треків просто відвисає нижня щелепа. Трохи згодом починаєш мислити об`єктивно та аналізувати роботу київського гурту, вникаючи у запропонований матеріал. Яка якісна зміна звучання, яке покращення іміджу, а головне – музика що дійсно «качає»! Це той топ-рівень, до якого варто багатьом прагнути. Проте нема межі досконалості. Розглянемо альбом детальніше.

Створення повністю готового матеріалу зайняло досить багато часу, а гурт доволі довго грав матеріал старий, проте воно було того варте. Запис альбому річ не проста і досить виснажлива, завжди щось піде «не так» або виникнуть проблеми, проте DETACH – яскравий приклад цілеспрямованості та вміння долати труднощі.

Наврядчи ще десь як не у рок – індустрії гурт, у якого раптово виникають форс-мажорні обставини або проблеми з апаратурою знайде підтримку, а не байдужість, у своїх колег по музичному цеху. Ми горді за нашу важку сцену! Усілякого роду допомогу гурту надавали, за словами самих музикантів, учасники таких гуртів як MegamasS, Злам, Embrace the Value та Vivienne Mort. Вокалістка останнього, Дана, заспівала разом із DETACH пісню «Next Religion». Трек вийшов надзвичайно витонченим та ліричним. Маючи експериментальне значення, можна стверджувати що композиція займає у когорті альбому одне з провідних місць. Справжній дитячий хор став родзинкою пісні. Правильне та обдумане новаторство це завжди добре. Чудово реалізована думка!

Цікавим для слухачів ходом з боку гурту було розміщення тізер-відео до кількох різних пісень. Варто також відзначити і своєчасні виходи синглів і підтримку нової музики на концертах.

Ідеальна ритмічність та співпадіння звучання інструментів у потрібних місцях треків, чудова робота на пульті – так коротко можна охарактеризувати пісні, якими наповнений цей альбом. Інструменти налаштовувались майже під кожну пісню, при цьому не заважаючи вокалісту. Музика ані трохи не перекриває голос, а навпаки доповнює його.

Пісні «Deep and Down» та «Titanic» вирізняються своїми драйвовими приспівами. Саме так звучить справжній альтернативний рок. «Beast» та «The Lie You Deserve» неначе продовжують одна одну, хоча трохи різняться за сюжетним наповненням та частково виконанням. Можна навіть зробити припущення що це частини однієї рок-опери. Кожен окремо взятий трек має свою індивідуальність та одночасно вписується у трекліст усього альбому, який слухається на одному диханні. Саме таку магію пропонують нам DETACH.

Отже, міняючи своє відношення до себе, своїх смаків та своєх музики, гурт та його творчість зазнали позитивних змін. Гурт ставить перед собою завдання сміливо експерементувати та не зупинятись на досягнутому, а до клубу своїх слухачів раді приймати фанів, яким прийшлась до смаку їхня творчість, не забуваючи і про давно сформовану армію підтримки по всій Україні.

Серж Дерій | “КРОК У ROCK”

  • Tweet