"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Сергій Кузін та Double Jack – презентація кліпу

2

Любителів класичного рок-н-ролу цього четверга розважили своїми живими виступами гурт «Double Jack» та сам Сергій Кузін, відомий музикант, продюсер та радіоведучий. Подібні концерти можна без заперечень назвати справжнім ексклюзивом, тож ми не могли не поділитися враженнями. Музичний вечір видався теплим та по-справжньому роковим. Захід відбувся у вже відомому київському клубі MonteRay, який гостинно відчиняє свої двері для всіх охочих.

Окинувши оком зал, можна було зробити висновок –публіка зібралась досить різна, хтось вмощувався зручніше за столиками, а хтось займав місця біля сцени, в очікуванні музикантів. Це і молоді студенти, і вже достатньо солідні чоловіки і жінки.

Виступ розпочався із презентації нещодавно відзнятого спільного кліпу «Double Jack» та Сергія Кузіна під назвою «Перший крок». Це була одна з головних причин зустрічі музикантів і слухачів. Відео виявилося у прямому сенсі крутим! Українські степи, «хот-род» автомобілі у стилі ретро і відомі музиканти у кадрі – ось запорука надзвичайно успішної ідеї кліпу. Тож не дивно, що після останніх кадрів відео зал злився в одночасних оплесках. Також досить весело було переглядати кадри з процесу зйомки кліпу; показати бекстейедж» – це сміливо, та завжди цікаво. Загалом, відео робота розповідає про міцну чоловічу дружбу і безкорисливість, що відповідало головній темі і самої пісні.

Після презентації кліпу відбувся виступ із сольними програмами. Першими з`явились «Double Jack», які подарували присутній публіці емоції чистого блюз-року. Гурт зіграв не лише хіти, перевірені часом, але й представив декілька нових композицій. Виконання виявилось майстерним та досить «танцювальним», адже багато хто залишив зручні дивани на користь танцювального майданчику біля сцени. Хлопці виклались по повній та добре розігріли публіку.

Перерва була не довгою, і з-за куліс з`явився Сергій Кузін, аби виконати свої найвідоміші хіти. Виступ був яскравим прикладом того, як майстерність та харизма однієї людини спільно з зусиллями вдало підібраної музичної команди може заповнити цілісінький зал та усіх присутніх величезною хвилею класичного рок-н-ролу та драйву. Голос «Радіо Roks нікого не залишив байдужим, а кожен присутній отримав частину своїх незабутніх вражень та емоцій. Репертуар вражав, адже кожен міг знайти щось своє у піснях. Вічні теми кохання, війни, мужності та сили створили справжній фурор. «Рок-н-ролл в стакане», «Я б её бы», «Мы едем к женщинам», «Жара» та декілька інших хітів пролунало зі сцени. В перервах між композиціями Сергій Кузін жваво контактував із залом, викликаючи на своєрідний діалог.

Окрім того на концерт було запрошено воїнів АТО, які також мали змогу насолодитись вечором, за що величезний респект організаторам заходу! Спеціально для них та для всіх інших присутніх чоловіків була виконана пісня «Лодка», яка викликала бурхливі емоції у всіх навколо.

Після завершення концертної програми була можливість сфотографуватися з музикантами, отримати автограф і просто побачити ближче і подякувати за надзвичайний настрій.

Біла Вікторія, Дерій Сергій | “КРОК У ROCK”

  • Tweet