"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Страва, яку подають холодною вустами одного київського гурту…

1

Увага, увага! Вже більше тижня просторами Інтернету гуляє шалений вірус. Настала ваша черга заразитися ним. Спроби втечі будуть присікатися на місці. Ви приречені, друзі. Чинити опір немає сенсу. Здавайтеся!

Хоча якщо говорити серйозно, то цей вірус захопив весь світ вже давно. Він роз’їдає людські душі, роблячи їх черствими, трухлявими, сухими… І назва йому – помста. Вона захоплює нас ще в дитячі роки, коли ми стараємося помстися брату чи сестрі за щось, що вони зробили і Вам це не сподобалося, хлопчику Саші із сусіднього під’їзду за те, що він образив дівчинку Катю, яка живе в квартирі напроти і дуже подобається. А вона ж навіть інколи заходить з мамою погостювати по-сусідськи, і поки старші п’ють чай на кухні, Ви стаєте найкращими друзями. І ось цей противний Сашко, хуліган і головний розбишака у дворі, посмів скубнути Вашу Катрусю за косичку і ще й забрати цукерку, яку, до речі, подарували саме Ви. Тоді щось наростає у грудях, Ви ще не знаєте, що це, але знаєте, що воно є. Так проростає жага помсти. Ви дорослішаєте, образи стають сильнішими, а з ними виростає і зернина помсти… Знайомо?

Та повернемося до нашого вірусу, яким інтригуємо з самого початку. Настав час відкрити карти. Сьогодні ми заразимо вас новим треком гурту MegamasS, який отримав назву «Месть». Композиція витримана у рамках типових для гурту жанрів, а саме Groove Metal та Nu-Metal.

Розпочинається пісня досить-таки інтригуючим інструментальним вступом. Навіть уявити неможливо, що відбуватиметься в наступну секунду. Але одне, що можу сказати точно, якщо ви вже ввімкнули її, то змиріться з тим, що принаймні до кінця не зможете підняти руку на мишку для того, щоб вимкнути. Трек підсікає з самого початку, а з появою вокалу зірватися з гачка у вас просто немає шансів.

Потужний голос вокаліста пробиває стіну байдужості і доносить, буквально вбиває кожному в голову таку важливу та актуальну зараз тему – тему втрати честі заради задоволення якихось власних амбіцій та бажань, заради помсти.

Говорити можна довго, але я завжди притримувалася думки, що коли мова йде про музику, то тут, як і у випадку з коханням, треба відчувати та чути, а не розводити монологи, ніби захищаєш дисертацію або докторську роботу. Тому швиденько вмикаємо композицію та заповнюємо навколишній простір атмосферою «страви, яку подають холодною» з допомогою гурту MegamasS.

Автор: Оксана Домашина

  • Tweet