Whites Load

0

Rock Against Communism – чи чули Ви про цей рух в музичній культурі? А про гурт «Whites Load»? Якщо ж ні, то раді надати вам нових знань.

Рок проти комунізму – в основі текстів лежить не суто тематика антикомунізму, а й широко вживаються риси патріотизму та націоналізму. Яскравими представниками цього руху в Україні є такі гурти як «Сокира Перуна», «Сейтар», «Whites Load».

Так ось, хочемо ознайомити Вас з творчістю останніх. Київський колектив було створено трьома друзями(Олександр, Денис та Odalv) в 1999 році. В 2001-му разом з гуртом «Сокира Перуна» вони випустили перший реліз – спліт-альбом «White Terror in Kharkiv», в який увійшли неопубліковані у повноформатній збірці пісні «Богдане», «Вперед!», «Слава тобі». Про вірність гетьмана, а саме Богдана Хмельницького, співають у них хлопці. Захопливими є рядки: «Клич не гине крізь віки, твоя слава не гине». Адже й справді, шанувати та брати приклад – ось до чого лине заклик нам.

І ось, в 2004 році виходить повноцінний альбом під назвою «Моє серце, кров моя».

Пісні цієї збірки наділені патріотичністю, духом боротьби, який не можливо не перейняти від них.
До альбому увійшли такі пісні:

«Моє серце, кров моя»
«Якщо ти слов’янин»
«88!»
«Минуле ніколи не вмре»
«Шлях обраних»
«Ian Stuart»
«Rahova»

Також в 2004 році вийшов другий спліт гурту «Hellenic – Ukrainian Frendship». Цей альбом записували разом з гуртами «Сокира Перуна», «No Surrener» (Греція) та « Bannerwar» (Греція).

Після виходу релізу гурт перестав існувати, хоча деякі джерела вказують на те, що вони існували до 2009 року. За весь період, доки він функціонував, склад змінювався лише одного разу, коли в гурт прийшов новий барабанщик – В’ячеслав.

Завдяки професійному виконанню та простих й водночас глибинних текстів, хлопці мають багато прихильників їхньої творчості. Так що виділіть декілька хвилин та прослухайте їх, бо це більше, ніж просто музика.

Автор: Іванка Панасюк | Крок y Rock


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

IGNEA: дебютний кліп “Alga”

Можливо, хтось вже починає підбивати підсумки релізів року, що минає, але з впевненістю можемо заявити: це – ще не кінець! Приготуйте свої вуха та очі, ...