РОК – ЦЕ ЖИТТЯ

0

Музика – це мистецтво, що здатне зробити ваше життя насиченим, багатозвучним та наповнити його різними кольорами. Вона починається зі співів птахів, шелесту листя та не залишає нас ні на секунду. Але там, де музика природи безсила на допомогу приходить Рок. Він стає не просто музичним жанром, а станом душі та способом життя.

Рок здатен об’єднувати людей, і в цьому його найбільша сила. Різні за характерами, звичками, поглядами на життя та національностями люди, прийшовши на концерт, в єдиному пориві, як один цілісний організм завмирають від енергійного потоку звуків, що лунають зі сцени. Та у кожної людини, що слухає рок, є щось своє особливе, загадкове, що не зрозуміле середньостатистичній людині, для якої це просто крики під скрегіт циркулярної піли . Але якщо б це було так, то не було б стільки прихильників цього жанру по усьому світу. Бо ніхто не стане слухати те, з чим не згодний.

Зовсім недавно світ сколихнули трагічні новини: один за одним з життя пішли легендарні рок-музиканти Леммі Кілмістер (Motorhead), Девід Боуі (David Bowie), Гленн Фрай (Eagles). Для України такою людиною був Андрій Кузьменко або ж Кузьма Скрябін. Для цих людей все їх життя було музикою, а Рок і був їх життям. По собі вони залиши велику спадщину. Їх творчість назавжди залишиться на платівках, аудіо-касетах, СD-дисках, плейлистах та у наших серцях.

Хтось може спитати – якщо йдуть легендарні рокери, то й може самого Року скоро не стане? Ні! Для нас − «Рок – це стан душі». В піснях своїх улюблених рок-виконавців ми бачимо частину себе, бо кожен текст, кожен куплет просочений подіями, з якими стикається кожен із нас. Тексти пісень рок-музикантів написані про життя з усіма його ракурсами та точками зору. Ми знаходимо щось схоже між собою і автором та переживаємо ці почуття разом.

Рок-музика впливає не тільки на наш моральний і емоційний стан, вона робить нас душевно вільними. Це дає нам змогу робити те, що ми хочемо та можемо, адже життя одне і їм потрібно насолоджуватися.

Не змінюйте свій стан душі – слухайте рок, створюйте рок в усіх його жанрових проявах, будьте неординарними та виділяйтеся. Саме такі яскраві “озимі” люди спроможні змінити світ на краще.

Автор: Кір Болтков


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

«вПершеtour» гурту ДіагноzZ

Ось майже і закінчився фестивальний сезон. Він подарував нам незабутні враження та нових друзів на «Заході», «Республіці», «Шефесті» та багатьох інших дійствах. «Це був 2015. ...