Новий альбом Stoneman – ‘Goldmarie’.

Дата: 12-02-2015; | Автор: Команда Крок у ROCK; | Рубрика Новини; |

Новини від Dark Media Group:

YqoGEyeUoLA

“Швейцарський dark-rock квартет Stoneman, що грає у стилі NDH (німецькомовний танцювальний метал) представив матеріал для  любителів музики з країн пост-радянського простору — свій новий альбом ‘Goldmarie’. Реліз має непогані шанси стати хорошим ковтком свіжого повітря для шанувальників добротного саунду у стилі Rammstein, Oomph !, Unheilig та інших апологетів даного жанру. Недарма він зумів досягти четвертій позиції в німецьких альтернативних чартах (DAC).

“Наш новий альбом ‘Goldmarie’ перекреслив всі уявлення про те, що робилося нами раніше, цей реліз так сильно вплинув на німецьку музику, що ми не могли повірити нашим очам, вухам і серцяс” — прокоментували реліз учасники проекту (Mikki Chixx – вокал, Rico H – ударні, Jadro – гітара і Dee – бас-гітара), – “Німецька мова дуже добре передає почуття. Вона така ріжуча, але при цьому дуже романтична. Ми дуже любимо цю мову!”

Альбом ‘Goldmarie’, що включив в себе, в загальній складності, 10 треків, в тому числі і хіти “Mord Ist Kunst” і “Liebe Liebe”, на які були зняті відео-кліпи, доступні в цифровому варіанті на сайті російського лейблу “Muz Icona” – muzicona.com


Stoneman в мережі:

http://stonemanmusic.ch
http://facebook.com/stonemanmusic
http://vk.com/stoneman_official

Придбати Stoneman ‘Goldmarie':
http://muzicona.com/stoneman_goldmarie-ru.html

Долучайся


Афіша

WITHIN TEMPTATION

ASHOWA


Останні відео-кліпи: