Red Alert Open Air Festival

0

Яскраве пекуче сонце. Берег моря. Шум води. За декілька десятків метрів рок-сцена. В тебе в руках брошурка із списком більше п’ятдесяти гуртів. Збоку лежить квиток на семиденний фестиваль. І це тільки перший день найпрекраснішого тижня літа.
krym05-big
Гадаєш, що це тільки мрії і такого в Україні не буває? Думаєш, що це просто схиблені думки обезбашеного металіста, якого запроторили у дурку через психічні розлади в мозку, які спричинились у результаті скаженого трусіння головою? А от і ні! Таке існує в Україні. Принаймі існувало і планується відновитись організатором – Сергієм Йофіком.

В цій статті ми розповімо Вам про Red Alert Open Air Festival, який проводився в 2007 і 2008 роках на березі Чорного моря. Цілий тиждень наші слухові апетити задовольняли гурти з Європи та країн колишнього Радянського Союзу.
В 2007 році відбувся перший Red Alert Open Air Festival. Який проводився за 30 метрів від берега Чорного моря і тривав 7 днів. Фест проходив на 9му км траси Євпаторія-Сімферополь в розважальному комплексі «Сонечко». Доволі вдала назва комплексу для організації «найважчого фестивалю України». Організатором був Сергій Йофік, який до того мав не аби який досвід проведення фестивалів. До цього він протягом 8ми років організовував фестиваль Metal Heads’ Mission. Якість проведення заходів була на дуже високому рівні. В 2007 році організатор псіханув і вирішив об’єднати декілька великих фестивалів в один – Metal Heads Mission, bodyart & Piercing festival та Red Alert . Ці три фестивалі в купі утворили – Red Alert Open Air Festival. Якщо раніше фестиваль позиціонувався виключно як захід , що привертає шанувальників найбільш екстремальних підвидів метал- музики – brutal death , death – grind , grindcore і black , то на цьому фестивалі були задоволені і запити любителів альтернативного жанру. 2-3-4 серпня – гуділа ” RED ALERT ” сцена де виступали у жанрі Hardcore та Nu metal . З 4 по 5 серпня – Tatoo & Piercing , bodyart fest ( рок групи , конкурси , тату майстри). 6-7-8 серпня – ” MHM ” сцена .Тут виступали різні метал гурти від heavy до brutal death.

post-14-1184080672
На фестивалі були представлені різні напрямки важкої музики і альтернативного року. На сцені брали участь гурти різних країн – США, Греція, Франція, Польща, Фінляндія, Англія, Болгарія, Угорщина, Туреччина, Білорусія, Словенія, Словаччина Росія і звичайно ж Україна. Серед рідних виконавців тішили серця такі гурти, як Skinhate, UNERASE, Merva, Traff!c, Люстри Чужевського, СТАЯ, АННА та інші.

Головними гостями фестивалю стали такі хедлайнери як Suffocation, Immolation з США, Benediction, Англія і Vader, Польща.
«Посетив это буйство впервые, я приехала с массой впечатлений и со слезами на глазах от того, что это всё закончилось. Огромное колличество людей говорящих на различных языках собрались воедино для того, чтобы во первых послушать тяжёлую музыку, во-вторых, чтобы отметить это знаменательное событие, а в третих для того, чтобы окунуть свои разгарячонные и пьяные от счастья тела в Чёрное море. На концертах творился сущий АД! Хэдлайнеров встречали бурно, а они в свою очередь никому не отказывали в фото и автографах.» – оповідає нам свої враження одна із учасниць фестивалю.

Якщо ви дуже любите важку музику, пекуче сонце, море, красивих дівчат у купальниках і просто мрієте десь відпочити, тоді такий фестиваль саме для Вас.
Наразі фестиваль Red Alert Open Air планують відродити. Проте коли це буде – невідомо. Але щороку відбувається Metal Heads Mission на тому ж самому місці, і цього року він буде вже 14м у своїй хронології. Тож ласкаво просимо. Крок у Рок наполегливо рекомендує!
П.С. Відвідування фестивалю у тверезому стані – не рекомендується.

Автор: Микола Реус


Red Alert Festival

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Фестивалі 2.0.

Всі ви мабуть вже побували на таких фестивалях, як Захід, Завантаження, Файне місто, Республіка чи Бандерштат. Якщо там не були,то принаймні про них чули. Але ...