"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Stoned Jesus в Sentrum 07.03.2015

h9YT2wYGADQ

Сьогодні Stoned Jesus вважаються однією з найуспішніших українських груп — вони мають численну армію прихильників та гастролюють закордоном настільки активно, що концерти в Києві відбуваються один-два рази на рік. Нещодавно відбувся реліз нового альбому The Harvest, а в мережі з’явилося нове відео на пісню Silkworm Confessions, тому глядачі знали, що слід очікувати багато нового матеріалу, і Stoned Jesus не підкачали.

В якості саппорту виступили харків’яни 5R6, музика яких більш модернова та еклектична. Групи давно товаришують, разом їздять в тури та виконують деякі пісні на сцені, тому атмосфера була дуже дружньою та розкутою. Особисто мені 5R6 сподобалися не менше ніж «головна» група вечора: довгі потужні композиції з медитативними частинами, розгорнутими соло та чудовими вокальними гармоніями. Особливий респект барабанщику, який справив на мене надзвичайне враження. Це вже той рівень, коли гра на барабанах перетворюється з вміння на мистецтво. Зараз 5R6 готують свій повноформатний альбом, і я відчуваю, що він надовго затримається в моєму плейлисті. Уважно стежте за цією командою!

Stoned Jesus без жодного слова зі старту вмазали потужною Here Come the Robots, а потім не давали глядачам відпочивати зігравши весь новий альбом. Слід відзначити, що The Harvest вийшов менш олдскульним, ніж попередні роботи групи, і демонструє рух до експериментів з саундом та структурою композицій. Всі характерні риси музики Stoned Jesus, такі як низький та густий гітарний саунд, об’ємний бас та впізнаваний вокал, залишилися на своєму місці, але використані дещо інакше.

Зігравши матеріал нового альбому, група зробила перерву, залишивши слухачів наодинці з «чарівними звуками Hammond-ограна», а потім перейшла до вже відомих пісень на зразок I’m The Mountain. Також в діло пішла пара каверів, а для тих, кого і це не задовільнило, Stoned Jesus ще півгодини грали на біс, доки всі без винятку не наситилися їх енергією та драйвом.

Початок великого весняного туру Stoned Jesus видався дуже потужним та позитивним. Sentrum не буз заповнений на сто відсотків, але випадкових людей в залі не було, а це найголовніше, адже грати для своїх фанів і бачити блиск в їх очах – найбільша винагорода для музиканта.

 

  • Tweet

Stoned Jesus