"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Троє на Дивані. Від мрії до життя.

Нещодавно гучно заявив про себе молодий гурт з Дніпропетровську. Хлопці грають в експериментальному напрямку: в їх музиці можна знайти брейкдауни, цікаві соло, качьові рифи й навіть трохи дабстепу. Вокал тут представлений як чоловічий, так й жіночий. Ніхто б не міг подумати , що така тендітна й мила дівчина вміє так вправно використовувати екстремальний вокал.

МИ ВИДАЛИ ПЕРШИЙ НОМЕР!

Нарешті спільними зусиллями ми видали дійсно якісний український рок-журнал.

Гучна новинка в готично дезовому думі! Mortalium

Музика харківського гурту Mortalium стала більш яскравою, зухвалою та набула щільнішого звучання у новому альбомі “Obligate Loneliness”, назва якого пов’язана з основною тематикою більшості пісень – самотністю... ЧИТАТИ ДАЛІ

«Бандерштат» – один із найбільших фестивалів України, що пропагує здоровий патріотизм і спосіб життя. Дійство триватиме з 31 липня до 2 серпня у Луцьку в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.
1

Брестський grindcore-death колектив Sagotorium закінчив роботу над EP “Чревоугодие”.

Брестський grindcore-death колектив Sagotorium закінчив роботу над EP “Чревоугодие”. Міньйон складається з 4 композицій, натхненних “гумором і космогонічною філософією”, і витриманий у стилі попередніх робіт команди.

1

– Що відбувається в сучасному світі. Всі божеволіють. Всі або жеруть, або геї. В особливих випадках – обидва варіанти. СГТ не виняток … Насправді ЕP про наболіле. Зі здоровою часткою іронії в темах розкривається всім давно відома істина: «у всьому повинна бути міра». Будь то їжа або гейство, – коментують новий матеріал музиканти Sagotorium.

– Що стосується запису, то для «оживлення» гітарних партій ми практикували реампінг підсилювачів, а для «оживлення» вокальних партій – 4-денний запій після Нового року. Зробили ЕP «від душі!», що називається: себе порадувати і слухачів розтрусити, – описує творчий процес вокаліст колективу Сергій “Ольга” Жданко.

2

Нинішня платівка стала третьою за рахунком в активі команди, включаючи лонгплей “Primary Miscarriage” (2013) і “Поедемте жить…” (2014). У найближчому майбутньому Sagotorium планує записати спліт спільно з широко відомою у вузьких колах грайндкор-командою з Мінську

Контакти: https://vk.com/sagotorium


Sagotorium Чревоугодие