"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

САМИЙ ВАЖКИЙ НОВИЙ РЕЛІЗ

1

“Всі в тємі і кожен має свій фронт робіт, типу організм. Організм Satrias.”

Стиль: не запарюються.

Надихають: Death, Slayer, Sepultura, Cannibal Сorpse, All shall Perish.

Серед українських : колеги Azgard, Crucify me Gently та Fleshgore з Nocturnal Nortum, Sectorial.

Особливість: троє вокалістів, концептуальні альбоми.

Ідейність: Альбом концептуальний, називається “Doomsday Prophecy”, в якому піднімається тема можливих варіантів кінця світу. А кліп на пісню “Black death” це просто один з варіантів загибелі людства, від бубоної чуми.

Очікується : Кліп та альбом.

Ознайомлю вас сьогодні з гуртом-легендою з міста Тернополя. Який скоро (тобто завтра) ознайомить вас із самим важким новим релізом. А саме, гурт SatriaS.

Гурт, що не прив’язує себе до певного стилю, а просто вкладає себе у музику. Характеризує свою музику агресивною, мелодійною і качовою;).

А також хлопці люблять поєднувати атмосферність і технічність, важкість та мелодійність.
Уявіть собі який для вас реліз готують люди, що вважають життя нудним без репетицій, концертів та праці над альбомом.

Подолавши усі труднощі і застій гурту 2012-2013 року Satrias постає у дещо оновленому складі, зі своїми особливостями. Ще кращим та вищим рівнем гри, для продовження введення своїх ідей у цей соціум.
Ідейність проста та знайома кожному – кінець роду людському. Але подача цього апокаліпсису – вражає!

“Satrias – це така собі дитина, в яку ми вкладаємо свої ідеї, творчість, свій час. І не тільки ми. Нам з цим завжди допомагають друзі, за що ми їм дуже вдячні. Допомагають люди які нас слухають, ходять на концерти. Допомагають організатори концертів, які стараються просувати таку музику, різні видання які публікують нас.”

Свого часу була модна тематика зомбі, вампірів, Едварда Каллена і тому подібного. Satrias ніколи не відходив від своїх ідей, своєї тематики. У першу чергу – дати фанатам те, за чим вони прийшли. Гурт задоволений, коли бачить слем. Надихають гурт різні арти, життєві ситуації, фільми, тощо.

І хоча грають вони про кінець, впевнено запевняють фанатів : це лише початок!

Ми звикли, що кожен хенд-мейд альбом, зроблений за пиво у друга на хаті – не дуже вже й вражає нас. А відзняти щось дійсно достойне це дорого, не зручно, немає ідей, акторів…

Ці 4 всадники апокаліпсису знайшли у собі і підтримку людей з камерами у руках, і бажаючих повалятися на брудній підлозі для передачі усієї картини, і те ж саме пиво. Але вже щоб відсвяткувати монтаж;).

Оглянувши фотографії з місця зйомок, поспілкувавшись з учасниками, вирішив що саме вони претендують на звання “Самого важкого нового релізу”. Як у плані технічної атмосферності, так і у ідейності та психологічному трилері, що принесе нам кліп.

Отож, Крок у ROCK заохочує усіх вас слідкувати за новинами гурту у нашій спільноті та не пропустити прем’єру кліпу.

Це тільки початок, початок кінця…

Автор: Mr.Damn

  • Tweet