New UA Fest – як це було

0

Тут було все. А чого не було – буде наступного разу) Саме такими словами можна коротко охарактеризувати «New UA Fest», що пройшов у столичному клубі «Atlas» 6-го грудня.

На відвідувачів фестивалю, за символічну плату на вході, чекали:

– спортивно-розважальна частина;
– світлове шоу та барабанні майстер-класи;
– ярмарка від українських «hand-made» виробників;
– ну і звичайно ж концертно – музична частина, де виступали молоді, талановиті і перспективні вітчизняні гурти.

4

Здавалося б, як маючи такий невеликий простір для дій можна було провести такий насичений подіями фестиваль? Адже це не виставковий центр, а концертний клуб… Секрет криється у ретельній організації та суворому дотриманні часу.

Головною метою фестивалю було проведення новорічної ярмарки. За наповненням тут були представлені для продажу багато цікавих дрібниць – від звичайних браслетів до картин та в`язаних іграшок. Усі охочі могли поласувати представленими новорічними солодощами та випити кави, чаю або інших вишуканих напоїв за вибором. Також був вільним доступ до другого ярусу концертного залу, де можна було перепочити та поспостерігати за цим дійством згори.

Концертна частина включала виступи молодих гуртів, кожен з яких відмінно впорався зі своїм завданням на той вечір, розважаючи відвідувачів всю другу половину дня. На сцені ведучими були театр «Дивні Люди».

1

На сцені були представлені:

– Гурт «Територія Світла». Молода поп-рок команда, якій ледь виповнився рік. Бажання грати, бажання бути почутими заслуговує на увагу. Музиканти перебувають у пошуку себе і маємо величезну надію що їм це вдасться. Надзвичайно чуттєва та спокійна музика з великою кількістю бас-партій та звучання синтезатору.

– «Monsieur Personne», які урвали шмат оплесків громади відрізнились музикою у стилі «Depressive Rock». Депресивно-святковий настрій? Щось однозначно нове.

– «THE UNSLEEPING». Гості з славетного міста Умань «розтрясли» публіку на славу, за що їм величезне спасибі! Відмінний, позитивний, цікавий на слух альт-рок, а також офіційні костюми на сцені – це їхня фішка. Є ідея, є гарна музика, є куди зростати. Чудовий виступ!

– «The Raynbow». Що варто зазначити, прослухавши вживу цей гурт – це те, що називається різноманіття жанрів. Граючи композиції, що змішані одночасно з стилями «Blues», «Psychedelic», «Jazz» та «Funk» це треба мати хист. Специфічна музика, яка знайшла в той вечір свого слухача. Хороша робота з публікою.

– «Heart Blanch» – позитивні хлопці зі своїми поглядами на життя та авторською інді – музикою, що подарувала людям відчуття того що свята все ж не за горами і в кожного з нас усе має бути чудово.

– Почувши одного разу – з`являється зацікавленість, почувши вдруге – можна вловити весь сенс творчості цього гурту, відчути його музичне «я», почувши втретє – важко зупинитись. Гурт «Perception». Організатори «New UA Fest» офіційно не визначали хедлайнерів фестивалю, проте неофіційно в думках багатьох він був. Робота над собою, творче наповнення пісень та поступовий прогрес вдосконалюють музикантів та роблять вітчизняну сцену все більш яскравою та наповненою. Наочний приклад можна було побачити на фестивальному виступі. Проте завжди є куди рости і що вдосконалювати, простір для цього величезний і необхідно цим скористатись.

– «Greykit» – досить меланхолічний гурт з особливою манерою виконання пісень. Вимогливість вирізняє професіонала і перш за все вимогливість до себе. Непогана музика столичних початківців.

3

Кожен з цих гуртів доклав до виступу величезних зусиль, а зусилля мають бути нагороджені.

Отже, гурти отримали дуже класні винагороди від багатьох різних проектів, включаючи запис на студії, публікацію персональної статті у авторському журналі, фотосесії, відео-зйомки та безкоштовні години репетицій на музичній базі.

Спасибі організаторам та усім хто був причетний.

Автор: Серж Дерій


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні