Nytt Land – Hávamál (2015)

Грунтуючись на багаторічному музичному досвіді, глибокому дослідженні музичних традицій і культури Скандинавії, на кордоні архаїки і сучасних технологій був створений Nordic Ritual Folk Ambient проект – гурт Nytt Land.

Магія скандинавської музики заворожує з перших звуків і вже не відпускає. Вона унікальна і прекрасна в своєму звучанні. У ній живе Дух Півночі, стародавньї, епічної Півночі. Музика Nytt Land – це, у першу чергу, північний фолк, в якій сильно підкреслена ритуальна і світоглядна сторона. Знаходячись у ніші між етнічним ембієнтом і ритуальним фолком, ця музика звучить нехитро, але при цьому дуже майстерно.

“Nytt Land” – це містика природи, її внутрішнє життя, втілена за допомогою музичних інструментів у вигляді компакт диска, і в цьому ритуальність Nytt Land, бо природа сама по собі ритуальна.”(Rokk Sovet / 2015)

Варто сказати, що музикантами було обрано напрямок, що є малодослідженим на нашій сцені, і, як вони самі вважають, пройти їм на цьому шляху потрібно ще багато.

OPvW6bXH0sU

Ingredients:
Natalya Pahalenko (harpa, vocal, jew’s-harp)
Anatoly Pahalenko (tagelharpa, fiddle, flutes, litvin’s duda, jew’s-harp, frame-drum, samples)
Sergey Silitcky (jew’s-harp, overune flute, tambourine)

web – https://vk.com/nyttland


Nytt Land

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Буремний Край крізь Тінь Сонця

Кожен слухач важкого формату музики стовідсотково хоч краєчком вуха щось чув про гурт Тінь Сонця, бо ця музична формація почала свій творчий шлях ще наприкінці ...