"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Dream-рокери «Не Спится» представили назву свого нового альбому – «Океан».

Ne_Spitsya_-_2

Реліз вийде у форматі ЕР і буде включати в себе 5 треків.
«Новий ЕР альбом у чомусь буде схожий на попередній. Але ми вирішили зробити його важчим. Тексти будуть ще більш відірвані від реальності. У деяких постануть яскраві картини зі снів, в них багато пызнають свої власні. Цей альбом буде з домішкою готики, відтінком декадансу. Трохи меланхолії, трохи самотності, дивних фантазій і страшних снів, – коментують музиканти. – Головне, в новій роботі слухач повинен зрозуміти: всупереч всепоглинаючій повсякденності потрібно не забувати про те, що є внутрішній світ переживань та мрій».
EP «Океан» побачить світ восени 2015 року на лейблі GlobMetal Promotions та буде доступний в цифровій і CD-версії.
Гурт планує тур на підтримку альбому, який пройде по декількох містах Росії.
Творчість dream rock колективу «Не Спится» є вільним польотом фантазії, народженої в щирому бажанні прийняти свободу на крило, полетіти від мирських турбот і обмежень, які диктуються нам суворою системою правил і норм іменованих «життям сучасної людини».
«Не Спится» – це колектив творців музики, які втілили в звук емоції і переживання, надію і смуток, радість і меланхолію. Їх мелодія огротає свідомість, а голос проникає в саму глибину неосяжної і непізнаної до кінця душі, змушує повірити в те, що навіть в павутині сірих днів є своя особлива краса, а ти сам вільний у будь-який момент перервати звичний хід речей і переродитися в іншу істоту. Кожен текст пісні сповнений сенсом, кожен рядок несе заряд певних почуттів і змушує тебе переживати ці емоції раз за разом, занурюючись в ліричну атмосферу, виткану майстрами своєї справи. Творці цієї неординарної музики тчуть світи з ниток свідомості і ваших думок, творять нові грані сприйняття.
Музика цього колективу не залишить жодного слухача байдужим, кожен відчуває при прослуховуванні їхніх пісень зовсім різні емоції, але, безумовно, слухач сповниться повагою до самобутнього проекту.
Склад:

Олена Чеснокова — гітара, тексти, музика
Дмитро Полозок — гітара, вокал
Надія Зеленова — клавіші
Яків Чадаєв — бас-гітара
Віталий Ляшек — барабани
Олена Кентена — вокал

Дискографія:
2014 — Птица (ЕР)
2014 — Погружение (LP)

Web – https://vk.com/notsleepingnow

  • Tweet

Не Спится