18-19 липня в Києві – грандіозний Міжнародний фестиваль «Живий Звук»!

0

Нескінченний інтерактив, грандіозна шоу-програма – все це чекає вас на Міжнародному Фестивалі «Живий Звук» в Києві, 18 і 19 липня 2015 року, на Льодовому стадіоні. Будьте впевнені: тут ви станете свідками грандіозної події, яка зробить ваше літо незабутнім!

«Живий Звук» – це не просто гарна можливість відпочити, зарядитися енергією і послухати чудову музику. Основна ідея фестивалю – у величезній кількості дивовижних шоу і надзвичайно цікавих активів за максимально короткий проміжок часу. За два фестивальні дні ви побачите більше вісімнадцяти захоплюючих і неймовірно красивих постановок від кращих творчих, спортивних та шоу-колективів України.

Байк-шоу від Harley Davidson, театр тіней, фаєр-шоу, видовищне лазерне шоу, легендарний оркестр Lord’s Of The Sound і навіть історична реконструкція – всього за два дні на фестивалі «Живий Звук» ви зможете побачити все те, на що в інших піде ціле літо!

Фестиваль буде максимально цікавий і для любителів рок-музики, і для більш активної фестивальної аудиторії, адже його програма включає в себе три блоки – денний, вечірній і нічний. І кожна з цих складових по-своєму унікальна! «Живий Звук» – це гарантований безперервний інтерактив з першої ж хвилини і до самого фінального акорду! І все це – в самий розпал літа, на великій відкритій площадці – за два кроки від метро і, разом з тим, в стороні від міської суєти.

Ну і відмінним доповненням до насиченої шоу-програмі стане відмінна «жива» музика, адже на фестивальній сцені виступить 28 колективів з України, Польщі, Литви, Латвії та Білорусі. На фестивалі «Живий Звук» для вас зіграють TRUBETSKOY, cімфо-рок оркестр «LORDS OF THE SOUND», «Табула Раса», Bahroma, Kozak System, Epolets, «Тінь Сонця», «ТаРута», Rammstein cover show by Річі Колючий, AC / DC tribute by DC-Train, FOXTHROAT (Латвія), Closterkeller (Польща), Queen tribute show від Rock Star Band, Metallica tribute by Scream Inc і багато інших. Цікавим і «нестандартним» стане так само той факт, що «хед-лайнери» музичної сцени виступатимуть протягом усього Фестивалю, а не під закриття кожного дня, що робить Фестиваль ще більш насиченим і цікавим

Жива музика, живі люди, живі емоції! Міжнародний фестиваль «Живий Звук» 18-19 липня на Льодовому стадіоні – подія літа-2015, яке не можна пропустити!

Організатор
ТОВ «Живий Звук»

Контактна інформація:
Антон Шарапов (Арт-директор)
+38(063)377-2363
Євген Кіленко (Маркетинг і зв’язки зі ЗМІ)
+38(063)406-3911
Сайт проекту:

Живой-звук.com.ua

ohAc8DYxs30


живий звукКиївмузикарокУкраїнафестиваль

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Sunsay тут й зараз.

Кожний артист вирізняється на фоні інших якоюсь особливістю, цікавинкою, не банальністю. Бо якщо він не виділяється, то вже ніякий він не артист. До чого я ...