"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Троє на Дивані. Від мрії до життя.

Нещодавно гучно заявив про себе молодий гурт з Дніпропетровську. Хлопці грають в експериментальному напрямку: в їх музиці можна знайти брейкдауни, цікаві соло, качьові рифи й навіть трохи дабстепу. Вокал тут представлений як чоловічий, так й жіночий. Ніхто б не міг подумати , що така тендітна й мила дівчина вміє так вправно використовувати екстремальний вокал.

МИ ВИДАЛИ ПЕРШИЙ НОМЕР!

Нарешті спільними зусиллями ми видали дійсно якісний український рок-журнал.

Гучна новинка в готично дезовому думі! Mortalium

Музика харківського гурту Mortalium стала більш яскравою, зухвалою та набула щільнішого звучання у новому альбомі “Obligate Loneliness”, назва якого пов’язана з основною тематикою більшості пісень – самотністю... ЧИТАТИ ДАЛІ

Троє на Дивані. Від мрії до життя.

Все почалося з мрії. З мрії грати та створювати, не обмежуючи себе жодними рамками. Поєднавши мотиви сучасного українського поп-року з надзвичайною відвертістю думок та почуттів, з’явився гурт «Троє на Дивані».
xgnt47wVlHg

Otto Dix ознаменували своє десятиріччя випуском колекційного книжкового видання.

Новини від Dark Media Group:

“Колекційним виданням ‘Первая Декада’, у вигляді книги і DVD, десятирічний рубіж свого існування відмічає гурт Otto Dix.

xgnt47wVlHg

Робота над створенням DVD і книги велася протягом року. Автор видання – Денис Ступніков (відомий московський музичний критик і журналіст, який співпрацював з такими групами, як Король И Шут, Вежливый Отказ, Алиса, Старый Приятель, Машина Времени, MORDOR, гітаристом Олегом Ізотовим).

Концертний DVD, що доповнює ювілейне видання, містить відео презентації останнього номерного альбому проекту – ‘Аніма’ в Москві.

 

 

Otto Dix по праву можна назвати однією з топових на сьогоднішній день груп російського електронного авангарду. У найближчих планах групи – продовження гастрольного туру на підтримку ‘Первой Декады’, який охопить Тамбов, Липецьк, Ростов, Краснода, ряд інших російських міст, традиційні травневі виступи в Москві і Санкт-Петербурзі, участь в 23-му фестивалі Wave Gotik Treffen (Німеччина), а також робота над наступним полноформатником, назва якого вже відомо – ‘Анимус’.”

Придбати колекційне видання Otto Dix ‘Первая Декада':
http://muzicona.com
http://dizzaster.ru

Офіційний сайт Otto Dix: http://ottodix.ru
Otto Dix ВКонтакте: http://vk.com/otto_dix_official
Otto Dix на Facebook: http://www.facebook.com/ottodix.official

Промоушн неформатної музики: http://vk.com/darkmediapromo