На фестивалі «Республіка-2014» створюватимуть ще один новий мистецький продукт

Дата: 30-07-2014; | Автор: Команда Крок у ROCK; | Рубрика Заходи; |

Республіка-2014

Новий проект фестивалю «Республіка-2014» має назву «Народна галерея» та має на меті донести світлу енергію мистецтва до якомога ширшого загалу спраглих народних мас. Організатори планують влаштовувати покази та експозиції на фестивалях, концертах, на вулицях міст та містечок, – скрізь, де необхідна наша з вами творча інтервенція.

До пересувної «Народної галереї» фестивалю RE$PUBLICA можуть долучитись усі бажаючі. Всього лише потрібно сконтактувати з організатором Андрієм Зоїним та надати свої найрізноманітніші творчі доробки у вигляді полотен, скульптур та іншого арту.

Радо приймаємо ваші мистецькі донації і зробимо все можливе, аби їх побачило якомога більше людей.

Під час фестивалю «Республіка-2014» діятиме спеціальний мистецький майданчик з мольбертами, пензлями, фарбами, на якому за бажанням зможуть працювати всі митці.

Контакт:

Марія Марченкова

[email protected]

https://vk.com/id59026353

Довідково

Ідея: виставка робіт сучасного мистецтва (стилістично – модернізм та постмодернізм) на авто та залізничному вокзалах міста Кам’янець-Подільський (районний центр Хмельницької області; значний культурний та туристичний центр Західної України). У Радянській Україні був лише один художній стиль – соціалістичний реалізм, який прославляв досягнення режиму. До нього у сфері естетики і звикли пересічні громадяни та громадянки держави, мозаїки подібного характеру досі прикрашають вулиці наших міст. Тим часом, світове мистецтво розвивалось іншими шляхами. У 1990х роках відомий американський філантроп та фінансист Джордж Сорос заснував у Східній Європі мережу Центрів сучасного мистецтва, адже вважав, що сучасне мистецтво сприяє демократії: демонструє розмаїття світу, показує інші кути бачення реальності, вчить думати.

У незалежній Україні в художній освіті домінує академічна школа. Пересічні громадяни не ознайомлені з досягненнями сучасного мистецтва, не мають досвіду його сприйняття. Ми хочемо показати твори сучасних українських художників, створені у розмаїтих стилях, для того, аби збагатити естетичний досвід наших співгромадян.

Офіційний сайт http://respublicafest.com
Вконтакті http://vk.com/respublicafest
Facebook https://www.facebook.com/respublicafest

Twitter https://twitter.com/Respublicafest

Долучайся


Афіша

Завантаження 3.0


Останні відео-кліпи:


Читайте також