Melodic Metal Session у Тернополі – даєш металу побільше від Internal Spirit, Fight For Future, Deathtroyer!

Дата: 18-08-2014; | Автор: Стасян; | Рубрика Заходи,Новини; |

o9Pe8-ZR_aA

16 серпня у Тернополі промайнуло недаремно для усіх любителів важкої музики і гучних вечорів. На нас чекав уже заздалегідь спланований концерт у арт-пабі «Коза» під назвою Melodic Metal Session (скорочено – MMS, ще простіше – в народі просто «канц»). Проте спланованість заздалегідь не застрахувала від змін і несподіванок. Затримка і затягування з початком то є нормальна, як для українських концертів, річ, тому ні́чого дивуватися, все порядок. Просто артистів вгощали смачними буріто, не було часу грати. Та насправді і саундчек розпочався дещо пізніше, частинку котрого слухачі вже могли почути з 20:00, адже вхід був саме на цей час. Другою відмінністю від першопочаткового плану проведення концерт-сесії стала відсутність за певних причин можливості місцевого гурту Rattlhead відіграти на паті. Разом з тим подію вирішили перенести з п’ятниці на суботу з актуальних на те причин, оскільки у вихідні люди мають менше клопотів. І останньою несподіванкою стала відсутність другого гітарного підсилювача. Тут хочеться відмітити і поділитися гордістю за ті випадки, коли музичні колективи допомагають одне одному, ідуть на зустріч, попри усіляку конкуренцію, різний рівень і т.д. Те саме стосується і звукорежисерів (в народі – звукач). В нашому випадку молодчиком був саме він, бо вмить дістав (хтозна де, ми і не поцікавилися) відсутній, але такий потрібний для потужного дійства, пристрій. Дякуємо, звукач – мужик. І музиканти теж мужики.. Та що там вже, слухачі, організатор і офіціанти теж мужикии!! А організатором був Юрій Процюк – тернополянин та справжній знаток важкого року!

В приміщенні зібралися місцеві хлопці та дівчата, багато з котрих, були добре ознайомлені з творчістю представлених гуртів. Хто прийшов слухати молодий ще не розкручений Deathtroyer. Хтось очікував виступу Fight For Future і велася мова: «Саме гаряче розпочнеться, коли заграють Fight For Future», були яскраво помітні дівчата, котрі завітали аби почути хмельничан Internal Spirit, та і по голосуванням, що проводила дана метал-банда у своїй спільноті, в Тернополі на них чекали.

Отже, учасниками Melodic Metal Session були: Fight For Future (м. Радивилів\Броди), Internal Spirit (м. Хмельницький), Deathtroyer (м. Кременець).

FjcTQ3kAqgo

Під сценою було порожньо лише в перервах між виступами. Був невеличкий слем (..слемік), особливо перші ряди людей активно слухали виконавців! Відвідувачів не так багато, щоб рвати приміщення арт-бару, а тому і до несамовитого мошу задалеко. Частина людей сиділи за столиками і було цікаво подивитися на їх погляди, в них читалося і задоволення, і час від часу серйозна уважність, як то суддівський оціночний погляд дійства сього, щоб визначити «проканав» музичний колектив чи ні. Менше з тим, виступи усіх учасників були дуже добрі і сприяли відпочинку та гарному проведенню часу.

Першим виступав гурт Deathtroyer. Що, думаєте, що якщо вони були першими і розпочинали програму, то публіка була в’яла? А от і не правда, не той випадок. Під сценою таки відривалися активні люди і не важливо, що їх не багато. Як кажуть, маємо що маємо, і немає чим зарадити. В Україні з відвідування концертів не завжди все дуже ідеально, медом мастиш-мастиш, а не виходить зібрати кожного разу люду стільки, щоб приміщення по швам тріщало (чим би ще таким помастити?). Але для створення позитивної атмосфери у нас було все необхідне.

KSqM7YtwCPI

Згаданий вище кременецький гурт виконує хеві\треш метал і є молодою командою, котра працює над своїм проектом не більше року. Правда, рік заснування можна вважати і 2013-ий, і 2014-ий, дивлячись, від якої події відштовхуватися: чи від моменту формування складу, чи від першої репетиції. Так жартома написано в їх офіційній спільноті: «21 століття короче». Колектив взагалі любить жартувати і багато сміялися в куточку, відведеному для музикантів.

Наступними на сцену вийшли Fight For Future, відбулася дещо перетасовка людей, підійшли ті, хто чекав на гурт. До речі, в Тернополі вони грають вже втретє. Перший раз був улітку минулого року на фестивалі Dark Injection Fest-2, до речі, історичний момент, адже на ньому був презентований дебютний міні-альбом «Відкрий очі». З тих пір музика набула більш злісніших та потужніших рис, збільшився репертуар і вже на Melodic Metal Session вперше відіграли ще одну новоспечену композицію «Слова». Нові пісні це цікава та потужна музика зі звичним в їх творчості поєднанням чистого вокалу та гроулу з елементами скриму і серйозні тексти. Можете не рватися зараз шукати їх свіженькі треки в інтернеті, студійних записів поки немає, музиканти напазі в процесі роботи над тим, а воно того варте! Терпіння чекати не стає!! Гурт презентує свій стиль просто як Metal, не вдаючись до деталей, адже в їх музиці, скоріш за все, сплав стилів, тому кожен може почути щось своє.

chVnwDt5Ip0

На виступі FightForFutureпід час пісні «Зло» сподобався заклик до слему (слеміку)! Гарно відіграли і на біс не пошкодували сил, і звукача потішили: «А тепер пісня спеціально для звукача, щоб відпочив від цього важкого металу», і виконали композицію «Час мине» (а цю можете сміливо прослухати в мережі, мелодія без слів просто заворожує!).

Hn_rI3FQBB8

Третіми грала потужна команда Internal Spirit, котрі мають вже не малий досвід та тримаються на сцені те що треба і око радують (як жіноче, так і чоловіче!). Мої скитання по концертах дуже рідко приводять до на стільки оригінальних і сильних голосів та, тим паче, що часто придираюся до жіночого вокалу. До того ж вони одні з тих команд, які найкраще виконують усім відомі пісні: «Sonne» (Rammstein), «Zombie» (The Cranberries), «Phantom of the Opera» (композитор Ендрю Ллойд Веббер; ох, багато хто її перегравав!) та ряд інших, ми всіх і не почули на виступі. Здається, саму спеку вніс кавер на “Its my life” (Bon Jovi).

q99Zr96oGns

Також, само собою, гурт з Хмельницька має свою досить цікаву оригінальну творчість у стилях Melodic, Gothic та IndustrialMetal, яку так яскраво виконує, використовуючи семпли і створюючи приємну візуальну картинку, тобто гарна міміка, рухи, всяка рок-няшність і т.д. ;) Дуже важливо для кожного музиканта гоже виглядати і триматися на сцені.

-_VKVj8Zs8U

Не хочеться виділяти когось окремо, кожен гурт виступив вельми успішно і виклався на повну, отримавши цілком заслужену зворотну щедру реакцію слухачів, з котрими вони не лінилися спілкуватися. Було приємно спостерігати за дійством з усіх куточків приміщення, скучати ніде не доводилося! Неабияку насолоду приносило перебування на майданчику над сценою, бо відкривається вигляд на усю всю картину концерту: рух, задоволені очі, кивки головами в такт музики та гарячі музиканти! Нічого лишнього та без косяків, хіба що звук та монітор інколи підводили.

Щось занадто швидко все завершилося! Знаєте, коли таке враження настає? Вірно, коли все збс!

5fjhb7_5-jE

Рок-життя у Тернополі буде лише процвітати та розвиватися, якщо проведення таких концертів або усіляких фестивалів та музичних батлів буде постійним, а вони в свою чергу будуть відвідуваними. Хай живе український метал!

Автор: Наталі Деметер
Фотограф: Деметер Наталі

 

Долучайся


Афіша

Фестиваль Respublica

Завантаження 3.0

Фестиваль ЗАХІД


Останні відео-кліпи:


Читайте також