Інтерв’ю з гуртом WELL спеціально для Крок у ROCK!

Дата: 10-06-2014; | Автор: Стасян; | Рубрика Новини; |

v89eVH0jTjY

Цей одеський alternative-rock колектив свій стиль називає “alternative romantic rock”. Період створення основного складу припадає на 2011 рік. Це коротко про гурт WELL. А більш детально про драйвовий та позитивний гурт – самі музиканти.

Журнал Крок у ROCK: Розкажіть про ваш гурт: як утворилися, склад, як давно граєте разом?

В’ячеслав(бас – гітара):  Якщо так говорити, коли сам гурт утворився, то це приблизно 4 квітня 2009 року. Це був перший виступ, як гурту WELL, в першому складі, який потім мінявся ще тричі.

Валерій(вокал):  Я рахую вік життя нашого гурту від того моменту, коли ми граєм таким складом, як зараз. Це роки три.  Адже ми шукали свій стиль, своє звучання, тобто ми були дилетантами в цій справі, я не кажу, що ми зараз якісь професіонали, але зараз ми досягли якогось певного рівня, який хочемо показати людям. Зараз ми конкретно знаємо чим займаємось. За цей час ми вигнали не одного басиста, не одного барабанщика, тому що вони ставились до цього не серйозно. Їм би лише тусовки, бухло і дівчата. А зараз я працюю з такими людьми, які зацікавлені в розвитку гурту і вони не підведуть. А взагалі, хто їх ще візьме, кому вони ще потрібні?)) Простіше кажучи, ось ці люди, які тут сидять, ось це конкретно гурт WELL.

Журнал Крок у ROCK: Чому саме WELL?  Що означає назва вашого гурту?

Валерій:  З самого початку в складі гурту були Валєра, Єгор, Вова і Льоша, тобто було VVELL. Абревіатура така. Але на першому ж нашому виступі нас записали WELL, тобто, так як зараз ми і названі.  В свій час нам пощастило, ми репетирували на одній точці, в однієї людини, такого досить обізнаного музиканта, років йому було вже десь 50. Він нам дуже допомагав, підказував, наприклад: ось вокал там треба так-то, барабани так-то і тд.  Ось віні сказав нам: «Хлопці а назвіться WELL. WELL –це добре, це круто!». Ось ми так прислухались і взяли таку назву.

Журнал Крок у ROCK: Чому ви вирішили грати саме в цьому стилі? Здається ви перша рок – команда, яка грає в стилі romantic rock.
В’ячеслав:  Щоб дівчатка плакали))

Валерій:  Це ми самі собі придумали такий стиль. Ми довго намагались знайти своє.  Ось люди приходили на наші концерти і питали: «А в якому стилі ви граєте?» і ми задумались. Ми вирішили грати в стилі alternative romantic, тому що тексти в нас такі, сопливі, а музика важкувата. Ми завжди граєм спочатку ніжну, мелодичну програмку, а поті важчу, щоб і люди поскакали, і ми попотіли. Саме тому в наших піснях поєднується альтернатива  і романтика.

Журнал Крок у ROCK: Розкажіть про ваші пісні?

Валерій:  Пісні у нас, в основному, про кохання, але деякі пісні пов’язані і з сьогоднішніми подіями в країні. Ми презентували деякі пісні в себе в Одесі і публіці вони сподобались, тому що ми зачепили такі теми, які зараз актуальні. Неважливо якою мовою ти спілкуєшся, всі ми українці і ми повинні підтримувати один одного. Ми не байдужі до того, що твориться на Сході. Що би там не говорили, що на Заході, якщо ти говориш російською, тебе вб’ють\поб’ють і все таке, це не так.

Льоша(гітара):  Ми були на радіостанції в Львові  і нас питають: «А ви розумієте українську?» на що ми відповіли: «Ні, ми на шару відповідаємо»)).

Валерій: Також було питання : «Як нас публіка в Одесі сприймає, коли ми українською співаємо?»  Да блін, нормально сприймає!   І взагалі, давайте не будемо про політику.

Діма(барабани):  А взагалі, в нас пісні про кохання. Ми любим людей)

Журнал Крок у ROCK :Як народжуються ваші композиції?  Хто пише тексти, музику?

В’ячеслав:  Ми прив’язуємо Валєру і не годуємо поки не напише)

Валерій:  В основному тексти пишу я і Саша клавішник. А ще Льоша, що на гітарі іноді бринчить). Важко сказати хто що конкретно робить. Всі намагаються принести користь, наприклад Саша може написати текст, Льоша – музику, наклали одне на одне і вийшла пісня. Декілька репетицій і появляється саме чітко складена композиція. А сказати, типу, той пише, той не пише ми не можемо. Для кожного з нас WELL друга сім’я і по-іншому у нас працювати не виходить.

Журнал Крок у ROCK: Які у вас концертні плани на це літо?

Валерій:  В Одесі фестиваль Гоблін Шоу, RAKOVETS FEST в Львові під кінець червня буде. Бандерштат під питанням, так як ще проходить голосування. В Луцьку ще буде щось схоже на фестиваль, там поставлять велику сцену в центрі міста і нас туди, скажемо так, заочно запросили.

Журнал Крок у ROCK: Розкажіть щось про новий альбом?

Валерій:  Ми готуємо матеріал на новий альбом, але скажу одне:  У НАС ТУПО НЕМАЄ ГРОШЕЙ, ЩОБ ЗАПИСАТИ АЛЬБОМ! НАМ ТУПО ПОТРІБНІ ГРОШІ! І це не жарти, насправді все дуже серйозно, тому що записати пісню дуже дорого. У нас є нові пісні, ми готові їх показати людям,АЛЕ У НАС НЕМАЄ БАБЛА!

Журнал Крок у ROCK: А зйомки кліпу на якусь з пісень плануються?

Валерій:  Знову ж таки, у нас немає грошей на зйомку кліпу, адже це дуже дорого! Ми хочемо зняти кліп і на пісню «Кино» і на «Пробач», дайте грошей, будь ласка..

Журнал Крок у ROCK: Скажіть декілька слів для читачів Крок у Рок!=)

В’ячеслав:  Слухайте правильну музику, рок живий!Льоша:  Хай процвітає рок і Україна!

Валерій:  Хай все буде добре, всім успіхів і щастя) Дякую!

Долучайся


Афіша

Фестиваль Respublica

Завантаження 3.0

Фестиваль ЗАХІД


Останні відео-кліпи:


Читайте також