Традиція проведення фестивалю”Файне місто” у Тернополі має продовжуватися!

0

Хороші традиції мають властивість повторюватися, а фестиваль “Файне Місто” (надалі ФМ) є саме такою традицією. Проводиться вже вдруге, але на відміну від першого фестивалю, що проводився на території міста, поряд з озером, ФМ 2014 проводився за 3 км від тернопільського аеропорту. Дорога до фестивального містечка була складною, але дуже рятувало те, що організатори пустили фестивальні автобуси.

Ми заселилися в містечко ще 11-го липня, у п’ятницю. На той момент було уже близько 70 наметів. Про атмосферу годі і казати, люди привітні, ладні прийти на допомогу такій як ти і встановити намет. Нічні співи під гітару, дуже часто із учасниками гуртів, що виступали стали постійними приємностями фестивальних ночей. Традиційний крик “Артур — сіськи” замінила всім відома пісенька про Путлєра і ла ла ла.

Vb1vJbE1c4w

“Файне Місто” порадувало поціновувачів гарної музики прекрасним лайн-апом, де були заявлені такі гурти, як Скрябін, Карна, ТНМК, O.Torvald, Los Colorados, Qarpa, Тінь Сонця, Skinhate та інші. Викладати Вам всю програму немає сенсу, бо хто не був почне заздрити, а то не добре, краще їздіть фестивалями:)

Технічно-музичні аспекти організації були на високому рівні, бракувало тільки душу та чистих туалетів наприкінці. Ще хотілося добряче вставити оргам за те, що головна сцена та рок сцена біли поряд і музика іноді перетворювалась в какофонію звуків. Любі, не тре тако робити.

Перший день було відкрито українським гуртом “Триста8ісім”. Драйвові хлопці прокачали слухачів, дай боже кожному.

На виступі гурту Epolets територія фестивалю зробилася одним єдиним синьо-жовтим правпором.

DKu1oXaHJpc

Найліпші представники українського фольк-металу, київський гурт Тінь Сонця запалили публіку ще більше своїми мелодіями та текстами.

oNTnBYtntHs

Щодо Ірени Карпи, то епатажна поетка та письменниця порадувала слухачів своєю сукнею із написом “Путін-Хуйло”, а хіп-хопери ТНМК тримали аудиторію до другої години ночі.

Другий день фестивалю відзначився виступами таких рок-гігантів, як O.Torvald, Карна, Скрябін, що стали достойним завершенням фестивалю та закарбувалися шаленими слемами та найпозитивнішими емоціями.

Люди з якими мені довелось познайомитися казали важливий факт, вони їхали на фестиваль за атмосферою, якої немає навіть на стадіонних концертах рок легенд. Ходіть на фестивалі, шукайте себе на фото і будьте няшками! :)


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Сольний концерт Megapolis Witches у Києві

  12 червня гурт Megapolis Witches дасть сольний концерт у клубі Sentrum. Протягом всієї зими і весни, не покладаючи гітар та інших інструментів, спейс-рокери Megapolis ...