Кричи, що ти живий разом з SALE[only] !

Дата: 01-07-2014; | Автор: Команда Крок у ROCK; | Рубрика Афіша,Заходи,Новини; |

сейл1

Сіру повсякденність і харківську так звану «концертну апатію» рішуче розбавила яскравими фарбами подія поки що не світового, та значущого масштабу. Адже не дивлячись на літній період, коли, здавалося б, концерти відбуваються кожного дня,перша столиця якось не дуже тішила якісними виступами прихильників важкої музики. Тож новина про те, що 22 червня відбудеться виступ дніпропетровської банди SALE[only] стала довгоочікуваною подією принаймні через те, що від цього гурту знаєш, що очікувати – неймовірний драйв та енергійний запал, потужний екстрім-вокал, якісний саунд та ця атмосфера, яка підриває з місця кожного в залі. Та не дивлячись на таку приємну «сподіванку», SALE[only] все ж таки вдалося вразити всіх та про це, як і належить, згодом. Не будемо приховувати, що й без підтримки трьох гуртів, які розігрівали залу, та вправної роботи організатора не обійтись. Тож почнемо згадувати про цей спекотний та емоційний літній вечір.

За годину до…
Перш за все, розкажу про сам клуб. За такою дещо дитячою назвою «AKUNA MATATA» ховається привабливе для молоді місце, яке з першого погляду справляє приємні враження. Знаходиться в самому центрі міста, тож відшукати його немісцевим гостям було б неважко. Щодо недоліків – маленька сцена, на яку при мені декілька разів скаржилися музиканти через неможливість «нароздавати» по повній. Та що вдієш, головне щоб місця на майданчику вистачило, бо вертухани та слеми серед слухачів траплялись ой як часто ;)
Огляділися, розібрались з клубом. Саме час починати гіг, та не тут-то й було! Доки всі зібралися та влаштували чек пройшло не менше години. Та на це я, особисто, не дуже скаржусь, адже така затримка дала можливість більше поспілкуватись з музикантами, познайомитись з новими людьми та, власне, дозволила гуртам перевірити свої інструменти, що дуже важливо при якісному виступі.

сейп5

Take This Offer!
Ось вже восьма, на сцену виходять перші хлопці і зала помітно оживає. Та це й не дивно: харків`яни впізнали своїх земляків, гурт Take This Offer! Від хлопців просто пре неймовірний запал та потужна хвиля енергії, яка одразу ж обрушилася на вже стомлених від очікування сидячих слухачів. Дезкорна та пост-хардкорна банда виклалась на повну, вразивши усіх своїм жорстким саундом, смачним екстрім-вокалом та жирними рифами. Ці амбіційні хлопці завоювали прихильність якщо не всієї зали, то її доброї половини точно.
сейл2

Enterprise To Rise
Задавши драйвовий темп вечору, Take This Offer! поступаються сценою не менш запальному гуртові – Enterprise To Rise. Вже розкачана публіка доволі-таки пристойно підтримала харків`ян, та й вони самі не схибили. Були деякі проблеми з мікрофоном, технічні недоліки, проте хлопці гідно вийшли з такої ситуації, а вокаліст порадував прихильників різними видами екстріму, від гутуралу до піг-сквілу.

сейл3

All In The Waiting
Третіми за чергою готові були розірвати залу харківський квінтет All In The Waiting . Зізнатись відверто, я чекала на виступ цих хлопців серед двох попередніх гуртів найбільш, бо мене заінтригувала одна демка, яка являє собою жанрову суміш у поєднанні з якісним саундовим заповненням. Власне що до виступу – хлопці не підвели, донесли до слухачів якісну та потужну музику, а деяких, не надто ледащих та активних, підняли з місця на майданчик. Нереально порадував вокаліст – харизматичний Давід, для якого концерт з All In The Waiting був дебютним, не залишив байдужим жодного, так він приковував до себе увагу своїм голосом та поведінкою на сцені. Як і в попередньої команди були технічні недоліки – то вокаліст не чув себе, то звук взагалі пропав – та хлопці цілком спокійно відреагували не це та драйвово завершили виступ, який достатньо розігрів публіку для зустрічі з наступним гуртом, нашими  довгоочікуваними гостями з Дніпропетровська SALE[only].

сейл5

SALE[only]
Виступ – просто вишенька на десерті, як би приторно це не звучало. Але так і є – вже порядком розпалені попередніми гуртами люди просто розірвали на шматки майданчик, а самі SALE[only] на мініатюрній сцені витворяли таке, що не одразу й збагнеш – люди це або музичні монстри. Чарівна Ліка, брутальний Стас, гітарні віртуози Славік та Олег, драйвовий Ваня та суворий драмер Льоша подарували харків`янам таку незабутню атмосферу, про яку ще довго нагадуватимуть біль у шиї, порвані штани (не жарт!) та численні фотографії від постійно спалахуючих фотоапаратів. Подивитись і справді було на що, вже не кажучи про послухати – своїм потужним вокалом Стас та Ліка спричинили справжнє божевілля у натовпі, а тяжкі рифи та крута подача спровокували численні мошпіти та слеми, сховатись від яких було нікуди та й навіщо? Адже призначення таких от заходів – відірватись на повну, вихлеснути всю енергію та насолодитись справжнім якісним звуком. З цією міссією SALE[only] та інші гурти справили на п`ятірку з величезним плюсом. Шкода проводжати вас, друзі, та сподіваємось на нову зустріч – з такими ж приємними емоціями, драйвовим настроєм, веселими людьми та незабутньою атмосферою!

Автор – Пономаренко Олександра,
Фотограф – Ілона Швець; Музичний журнал “13 Нот”

Долучайся


Афіша

Завантаження 3.0


Останні відео-кліпи:


Читайте також