"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Ламповий осінній вечір з Троє на Дивані (26.10.2014)

Одного недільного прохолодного вечора у місто Дніпропетровськ пробився теплий промінь, який зігрів відвідувачів місцевого Рок-Кафе своїм музичним мистецтвом.

У цей вечір зібралося досить багато людей, що хотіли підтримати молодих музикантів та насолодитися красою їх творчості. Якщо б мене попросили назвати сходу три слова, які асоціюються з цим вечором, це б були слова: затишок, атмосферність та «ламповість». Дійсно, тепло того концерту дуже контрастно виглядало на фоні похмурого осіннього вечора.

тнд1

Тепер перейдемо безпосередньо до деталей концерту.

Окрім Троє на Дивані у РК можна було ознайомитися з творчістю ще двух гуртів — Dealers та Кабінет.

Розпочали вечір гурт Dealers. Ці молоді хлопці є наочним прикладом того, що навіть відстань не стане перешкодою, якщо дійсно прагнеш та прямуєш до мети. Річ у тому, що учасники команди проживають у різних містах, отже репетиції проходять не так часто і виникають труднощі у написанні та опрацюванні матеріалу. Чесно кажучи, якби на початку виступу вокаліст не став розповідати історію їхнього гурту, то ніхто б не здогадався про цю ситуацію, так як хлопці дійсно чудово співпрацюють один з одним та їх матеріал відпрацьовано до деталей.

тнд2

Dealers грають альтернативний рок. Того дня вони виконували, в основному, кавери на пісні таких гуртів як Green Day, Sum41, Океан Ельзи та інших. Також можна було почути композиції, які належать самому гурту. Одним словом, виступ Dealers був пройшов на належному рівні та вдало розігрів зал.

Другими сцену зайняли гурт Кабінет. Якщо бути точним — це дует, який складається з вокаліста на бас-гітариста. Ці хлопці є частиною гурту «Дом Грибоедова», грубо кажучи – сайд-проект.

тнд3

Чарівна харизма вокаліста, неймовірна технічність басиста… Це поєднання дає в результаті букет неперевершених емоцій. Так себе поводити на сцені, як це робив вокаліст, може дозволити собі лише справжній артист. Впевненість, взаємодія з публікою, гра голосом – видовище захоплююче. Бас-гітарист є справжнім майстром своєї справи. До речі, його можна сміливо вважати одним з кращих бас-гітаристів міста Дніпропетровськ.

Охарактеризувати музику Кімнати можна як “експериментальну”. Вони відкидають рамки жанрів та просто творять. Їх виступ пройшов на одному диханні, так як музиканти подарували слухачеві цілий спектакль, а не просто музичний виступ.

 

Так поступово ми підійшли до винуватців цього заходу – гурту Троє на Дивані!

На чолі команди стоїть тендітна та світла вокалістка Ганна. Її можна порівнювати з сонечком, бо під час виступу голос цієї дівчини заповнює увесь зал наче теплі промені. Сильною частиною гурту є гітарист, басист та барабанщик, який володіє неймовірною експресією, коли знаходиться за барабанною установкою. Також чарівливості звуку та наочному сприйняттю додають скрипачка та піаністка.

Жанр ТнД близький до поп-року. Пісні виконуються нашою солов’їною рідною мовою, що додає ще більше теплоти до композицій гурту.

тнд4

Коли спостерігаєш за виступом Троє на Дивані, перед очами постає така далека, але така бажана весна. Легкість, грайливість, теплота… Усе це і тому подібне поєднують у одне ціле учасники гурту у своєму матеріалі. Звуки скрипки породжують образи зеленої світлої природи, клавіші додають чогось магічного та романтичного.

Також слухачів чекав невеликий сюрприз: на виконання однієї пісню вийшов колишній скрипач гурту, який відомий своєю неповторною манерою та танцями.

У цілому вечір пройшов дуже тепло та затишно, якщо буде нагода послухати цих виконавців у вашому місті, не жалійте часу на відвідання їх виступу. Бо як кажуть «час, проведений з користю, не може вважатися витраченим».

 

Автор: Ольга Андросова

  • Tweet