"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Троє на Дивані. Від мрії до життя.

Нещодавно гучно заявив про себе молодий гурт з Дніпропетровську. Хлопці грають в експериментальному напрямку: в їх музиці можна знайти брейкдауни, цікаві соло, качьові рифи й навіть трохи дабстепу. Вокал тут представлений як чоловічий, так й жіночий. Ніхто б не міг подумати , що така тендітна й мила дівчина вміє так вправно використовувати екстремальний вокал.

МИ ВИДАЛИ ПЕРШИЙ НОМЕР!

Нарешті спільними зусиллями ми видали дійсно якісний український рок-журнал.

Гучна новинка в готично дезовому думі! Mortalium

Музика харківського гурту Mortalium стала більш яскравою, зухвалою та набула щільнішого звучання у новому альбомі “Obligate Loneliness”, назва якого пов’язана з основною тематикою більшості пісень – самотністю... ЧИТАТИ ДАЛІ

«Бандерштат» – один із найбільших фестивалів України, що пропагує здоровий патріотизм і спосіб життя. Дійство триватиме з 31 липня до 2 серпня у Луцьку в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Гучна п’ятниця в Житомирі: Kompas – хедлайнери

OEn8WLKFD48

Вперше в Житомирі – “Kompas”, проект Віктора Новосьолова з гурту “АННА”, виступатиме 12 червня на підтримку нового альбому “1”. 

В концерті приймуть участь гурти з Житомира – “N 7“ (instrumental rock/metal), “Booze Mafia” (hard rock), “Oh, deer!“ (post-hardcore) та бердичівляни “Beautiful Depth” (nu-metal). Команди заздалегідь почали підготовку до заходу, адже гурти такого рівня в Житомирі бувають не часто. Що з того вийде і як гучно гратимуть гурти – побачимо в п’ятницю, в клубі “God’s Garage” (вул. Транспортна, 1). Вартість входу – 40 грн., початок – о 18:00.