ROCKTOBER!

Дата: 04-11-2013; | Автор: Стасян; | Рубрика Заходи; |

ROCKTOBER!

 

Доброго ранку/дня/вечора читачу!

30 жовтня відбулася дійсно гарна та домашня зустріч у донецькому арт-пабі «Орешек». Свій день народження святкував Німецький технічний факультет ДонНТУ. Зустріч була наповнена теплом, гарним настроєм та справжньою рок-музикою.

Почався вечір з наповненого гумором та приколами вступу, який зробила команда КВК «Кєнтукі». Яка своїм гумором змогла привернути увагу натовпу до сцени. Хлопці шуткували та проводили конкурси серед студентів призом у яких було справжнє німецьке пиво від AC/DC.

Після завершення першого гуморного блоку на сцену вийшли романтичні хлопці з гурту «Мєдовий місяць Республіки» з досить ліричною програмою. До сцени почало стікатися більше люду і почалися перш, ще невпевнені танці.

 

Дуже теплими та своїми виявились хлопці з гурту One-Eyed Рirates, які подарували нам неймовірно теплу та ліричну акустику. Під звуки гітари так і хотілось розкачуватись та слухати і слухати цих двох гарних хлопчиків. Дякую за дійсно приємні хвилини!

Справжнім подихом року на сцену увірвався гурт DEVIANT! Потужні та драйвові композиціі найвідоміших рок-груп миру підняли на ноги весь клуб і змусили дійсно дико танцювати та відриватися! Впевнене виконання, гарний смак так купа позитивних емоцій дісталися усім шанувальникам року! Майже кожен підспівував дуже харизматичній вокалістці з волоссям кольору полум’я. Цей гурт довів, що навіть не рокер пройметься духом та настроєм гарної музики у гарному виконанні!

ROCKTOBER!

 

Заключним акордом цього вечору стала група The Touch, яка продовжила вечір драйву та відриву справжніх технарів. Чарівна атмосфера від чарівної групи з не менш чарівною вокалісткою, яка співала так ніби це була не маленька сцена та день рідного факультету, а справжній великий фестиваль! Ця група подарувала декілька каверів на дещо нестандартні пісні Адама Ламберта та співачки Адель. Це будо досить дивно. Але виконання цих адаптованих на рок-лад композицій було на висоті та запам’яталось на довго!

Цей вечір дозволив мені збагнути які насправді веселі та цікаві люди з іншим складом розуму, що в них дуже багато енергії, та що і серед них є талановиті музиканти, які ще завоюють і великі майданчики нашої коханої України!

Автор: Анастасія Воронова

ФОТО: Кирил Іванов

Долучайся


Афіша

Руйнацiя XI


Останні відео-кліпи: