"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

ЩО РОКЕРСЬКОГО МОЖНА ЗРОБИТИ З ЛЬОДУ?

1

БУХЛО!!! (АЛКАШУРА!!! – прим. ред.)

Ще щось? Хм… Гадаю ні, але спробуємо розібратися у тому, що маємо. Отже, бухло. На будь-яких концертах чи фестивалях воно присутнє. У його склад входить гарний настрій, важкість і лід.

Старші або заможніші рокери використовують лід у віскі чи бурбон. Самі заможні рокери використовують лід на автепаті… Але й наші королі вписок від них не відстають. Самі класичні рокери використовують лід у віскі і бурбон на автепаті. Та і на самих заходах також. І перед ними, і після, і взагалі завжди.
Вода – це життя. Рок – це також життя. Лід – інший стан води, отже і інший стан життя та музики. Складно? Дивіться:

Лід є невід’ємною складовою рок-паті, особливо де присутні любителі впасти на мороз. А особисто я, як самий хитрий тусовщик – використовую лід для розбавлення своїх бадьорящих напоїв. Ну там… Тримати себе у адекваті і тому подібному.

Дійшло? Ні? Ну ок…

Згадуються роки, коли було модним залити ковзанку, припорошити її снігом і чекати поки хтось впаде. Можна завдяки льоду стати добрячим відморозком та провернути таку аферу на місці скупчення людей. А також можна зробити на рівень вищий жарт. Зробити так при вході на закритий фестиваль.

А взагалі, уявіть собі величезний пам’ятник Лемі чи ще комусь – повністю з льоду (який розтане, як твої надії потрапити на їх концерт). До речі, скульптури з льоду вирізаються бензопилами і майстри цього діла досить часто показують різні бонуси. По типу : під час оформлення фігури підкинути бензопилу у повітря і спіймати лише однією рукою.

Ви не повірите, але це досить поширено вгадай ДЕ. Вірно, у збочених Німців. Їхні короткометражки (так-так, про війну, а ви що подумали?), манери поведінки за столом і таке інше. Чому б не пожанглювати бензопилами? Хардкорно – дуже!

Повертаюся до своєї логіки, плану: лід, бензопила, хардкор, гурт Skinhate.

Все сходиться. Ще одне підтвердження тому, що наша музика і індустрія без льоду – ніщо.

Якщо копнути глибше, ми можемо занурити у лід відкушену голову кажана, руку, що вся у мозолях… від струн! І тільки від них! А також голову свого друга, який перебрав, але зранку йому потрібно на роботу.

Одного разу, я бачив, як замерзла борода одного металюги і не давала йому повноцінно обертати голову. Не розумію чому, але його це втішало…

Тому коли Вас хтось або щось морозить – не сумуйте. Вони й так помруть, можливо, і від холоду.
Бережіть тепло, закривайте двері, носіть шапку та не морозьтеся.

Автор: Вітьок

  • Tweet