"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

СУВОРИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МЕТАЛ ПРО ЗИМУ

1

І продовжуючи естафету написання няшних передноворічних статей:
Метал про зиму.

Рекомендований плей-лист від Крок у ROCK:

1. Kroda – Туманом снігової імли;
2. Morphine Suffering – Тане сніг;
3. HASPYD – Буревій.
4. Сокира Перуна – Чорний Сніг
5. Kroda – Буревій

Взагалі, для мене метал і зима – це асоціація з язиком, що примерз до труби. Це вічна проблема гардеробу на фестивалях і бажання зігрітися та “зігрітися”, якщо ви зрозуміли…

А взагалі, будь-який, гурт підходить під цю тему. Залишається лише назбирати побільше снігу, друзів, вдягнутися тепліше і вперед! Обираємо серед друзів людину, чий динамік на телефоні грає краще та… Можемо мошити, стрибати у сніг, войовничо обмінюватися сніжками та інші буденні зимові речі. Але все це буде досить атмосферно під супровід нашої музики.

Українська важка сцена вже відома своїми виконавцями, які вміють розпалити вогонь у серці та зігріти. Отже, зігріти своїм металом у холодну пору року – взагалі не проблема. Що може краще зігріти холодними вечорами (відставити жарти про forever alone i батарею) ніж близька тобі музика. Під яку можна пострибати, помахати патлами, зробити дреди і помахати ними. Вхопити від мами, зняти дреди і знову помахати головою.

Буде ще веселіше, якщо увімкнути кавер на Кузьму (FarInHate – Танець пінгвіна) та поринути у зиму з головою. Гарний настрій з мінімальним запаленням легень тобі гарантовано, також тисячі переглядів (якщо буде відео) і ще одна делікатна розмова з мамою.

Коли ж музика з динаміку чи у навушниках не допомагає – вихід є! Заходиш у наші спільноту вконтакті, та шукаєш найближчий фестиваль. Фестивалі закритого формату зігрівають, особливо, коли немає гардеробу. Об’єднують людей та залишають спогади набагато приємніші, ніж відморожені пальці но ногах та залишки твого язика на трубах.

До речі, на правах адміна, хочу передати привіт усім у кого замерзають тонелі! Якщо вони фіолетові – давайте п’ять!
Крок у ROCK піклується про тебе: не тягни тонелі взимку. Заживають важко і довго, бережи себе, відтягни краще все навчання на останню ніч.

Стосовно металу… У всіх бувало таке, що виймаєш навушник із вуха… Зимою. А коли вставляєш його назад, то відчуваєш, як у тебе замерзають мізки.

Щоб такого не трапилося, я раджу тобі зігрівати свої вуха та вміст черепної коробки постійним прослуховуванням музики. Слухай українське! Відвідуй українське! Носи шапочку та не розчаровуй маму.

Автор: Вітьок

  • Tweet