"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

ЧИ МОЖЕ ДІД МОРОЗ БУТИ БРУТАЛЬНИМ?

1

Хто: Дід Мороз
Локація: Лапландія. Або ж маєток у Біловецькій Пущі (Білорусь), який з 2010-го року відвідало 327,000 чоловік. Існує подібний проект у Рівненській області.
Рік народження: 1937, 18.11.
Особливості: Встигає за одну ніч обійти всі ялинки пост-радянських країн і спонсорнути подарунками.
Дата народження припадає на початок заморозків у тих краях, де його вигадали.

Ось я чую, на горі дзвоники сміються,
То копитця дзвінким сріблом об дахівку б’ються.
Крізь димар до нас у хату,
В шапці хутряній кошлатій,
З сніговою бородою,
З подарунком за спиною.
Враз з’явився Дід Мороз, попелом повитий,
Хутряний його костюм сажею покритий.

Чи може бути брутальним мужик, який виживає у температурі, приблизно, -70° протягом року? Окрім спокійного життя він ще й виховує онуку, дивиться хто весь рік фейлив, а хто був чемною ;) і готує подарунки.

Так! ТА-А-АК! Це брутальність у чистому вигляді.

Пропоную розглянути цього персонажа з іншого кута зору. Одразу попереджаю: якщо Ти хотів атмосферну статтю у кращих традиціях Нового Року – забудься! Її ж пишу я.

Отже, є у нас такий собі дідусь, який ніколи не слідує модним тенденціям. Носив бороду ще до того, як це стало мейнстрімом і тримає свою іграшкову фабрику. Окрім того, цей мужик постійно на масі і носить важкі чоботи. Важкі, брутальні, чорні чоботи.

Якщо Ти вивчав географію у школі, або зараз просто скористаєшся гуглом, то ти знаєш, що населення Півночного Полюсу : постійне відсутнє. Але наш Дід Мороз там живе. Мати цілу країну пінгвінів, моржів і холоднючих морів та океану, при цьому постійно бути щирим та ділитися теплом. Круто? Авжеж.

Самий перши варінт нашого Діда Мороза був нереально брутальним. ВЕТА версія цього здорованя була досить агресивною до неслухняних дітей. Він відносив їх вовкам за непослух. Це було у чорно-білому 1890-у році.

Потім він почав добрішати, а у часи сухого закону став зовсім добрий ^^.

Не знаю, скільки поганого я роблю кожен рік, але мені він приносить лише перездачі та сесію. Проте я знаю осіб, яким цей брутальний мужик приносив важкість у голові, погані спогади і “букети”. Адже у Новорічну ніч усі ми так кличемо його. А ось що він принесе…

А по факту, цей брутальний здоровань живе у кожному із нас. Кожен із нас любить робити подарунки, любить робити людям приємність. І Ти, мій брутальний читачу, також любиш це робити. Тому, я би радив тобі не шкодувати грошей та часу на те, щоб хтось міг присвоїти тобі звання “Брутального Діда Мороза”.

Бажаю вам щастя у Новому Році, бо це гряде ваш рік, мої кохані примати. Будьте щирими, не падайте на мороз, важких рифів, дешевших квитків та фестивалі та побільше мені лайків!

Наступний раз напишу вже у наступному році, до зустрічі!

Автор: Mr. Damn

  • Tweet