"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

РЕАКЦІЯ РОКЕРІВ НА СНІГ

1

Згадай запах мандаринок, згадай монотонне вітання президента, скільки грошей ти вклав у хату на Новий Рік, увімкни у колонках “Morphine Suffering – Згадай” та уважно читай чим можна зайнятися взимку. Якщо Миколай вже не принесе тобі гітару, але ти щиро віриш, що це зробить Дід Мороз – вітаю! Ти у правильній кондиції для того, щоб розпочати зимові розваги.

Сніжки та сніжні ангели вже попса. Я запропоную тобі кращі варіанти відмороження рук та ніг. Сніг – твій вірний, пухкенький товариш. Ти можеш стрибати у нього, випадково падати, зовсім “випадково” кидати у нього друзів та врешті-решт навчитися крутити вертухани для мошу. Як тільки ця забава стане надто болючою чи перехожі викличуть до тебе осіб у білих халатах – час переходити до наступної фази. Ліпимо сніговика, але не просто сніговика, сніговика РОК ЗІРКУ!

З якою можна буде випити, поговорити душевно, навчити темпінгу і тому подібне. Лише проявивши креативність та бажання. Для чого пхати одну морквину у якості носу, якщо можна встромити їх декілька прямо у голову і зробити цілий ірокез. Коли твій напів-бритоголовий друг з ірокезом кольору Ющенка готовий, настає час придумати наступні риси рок-зірки. Збери у друзів старі медіатори, які можеш використати у якості очей чи страшних зубів для свого друга. Будь обережний, коли будеш по одному ставити їх на їхні місця, оскільки сніговик холодний, як серце твоєї колишньої.

Після симпатичного фейсу та стильної зачіски потрібно обрати образ для сніговичка. Звісно, він може і виступати голим. Зима – ідеальний час для нудизму. Тебе врятує минулорічна куртка чи парка. Ти зможеш її вдягнути на нього, а також знайти минулорічну заначку і потратити її на обігрів себе;). Або ж бігти на секон-хенд і купувати одяг новому товаришу.

Після чого ти зможеш позичити йому свою гітару, для фото напам’ять. Чи будь-які інші інструменти, якщо мама дозволить винести їх з дому. Швиденько інстаграмуєш свою красу і біжиш додому у тепло. А якщо інструментів у тебе немає – зліпи власні! Гігантську омріяну басуху, або ще оригінальніше. Орендуй у бабульок-коментаторів біля під’їзду лавочку (підійде будь-що, на що можна сісти) і зліпи свою барабану установку. А потім зав’яжи бійку із тим, хто захоче її випробувати і все розвалить.

Коли ж хатинки зі снігу вже не вражають – ти можеш вимкнути майнкрафт ( або сісм, якщо у тебе є груди) та піти будувати щось типу величезного черепа чи руки якогось гіганта, що колись показував “козу”, а зараз похований під снігом. Якщо ти достатньо “змучений” чи просто лінивий, то просто розгортай сніг. Сусіди розхвалять за чисті дорожки, й тобі приємний бонус у вигляді кучугури. А у неї ти можеш стрибати та покращити свої навички стейдж-дайвінгу.
Пильнуєш своє творіння, пишаєшся собою і у піднесеному настрої телефонуєш друзям для прогулянки.

А на прогулянці ти зможеш і похизуватися тимчасовим товаришем, показати вертухани і оформити для свого гурту фотосесію. Зимовий період – період застою. Коли фестивалів обмаль, а отже є удосталь часу для розвитку своїх навичок та покращення зіграності свого гурту.
Бодай, навіть, за зиму можливо зібрати її та встигнути пропіаритися мінімально по соціальних мережах, у своєму ПТУ та колі маминих знайомих. За рахунок цього ти можеш стати популярним і на 14 лютого не бути самотнім. Після чого моментально розтопиш сніги собою, або синглом свого гурту. Повернешся у спогади і пісня ” Згадай” зміниться на “Тане сніг”.

Автор: Містер Демн

  • Tweet