"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

NAZARETH запрошує на день народження.

22 квітня – 21:00;

м.Київ, клуб Atlas;

Всесвітньо відомий гурт NAZARETH запрошує всіх шанувальників у клуб Atlas 22 квітня о 21:00 на свій День народження!

NAZARETH у цьому році святкує свій День народження!

NAZARETH – шотланский колектив, який був створений у 1968 році музикантами The Shadettes. До складу колективу увійшли: вокаліст Ден Маккаферті, гітарист Менні Чарлтон, басист Піт Егнью і барабанщик Дерел Світ. Гурт на “старті” творчості виступав у місцевих клубах, тоді організатори наполягали, щоб репертуар артистів постійно змінювався відповідно до хіт-парадів. У 1986 році гурт змінив назву на NAZARETH, крім назви музиканти змінили свій зовнішній вигляд і познайомилися з мільйонером Біллом Фехіллі. Результатом старань нового продюсера став контракт з лейблом Pegasus. У 1971 році гурт переїжджає в Лондон. У 1975 році виходить збірка «Greatest Hits» в яку увійшла композиція «Love Hurts» з репертуару Everly Brothers, вона – отримала всесвітню популярність завдяки NAZARETH.

У 2013 році гурт почала їздити по світу з прощальним туром.

У серпні 2013 року Ден Маккаферті змушений був покинути NAZARETH, через захворювання дихальних шляхів, але все ж зміг записати разом з групою альбом “Rock ‘n’ Roll Telephone”.

«Піти в студію і заспівати — це не те ж саме, що давати концерти. Я завжди можу записати ще один альбом, але кожен раз виходити на сцену, проводити там по 1 годині 45 хвилин і брати з людей гроші за те, що вони прийшли на мене подивитися — цього я не можу»- заявив Ден Маккаферті.

Новим вокалістом гурту NAZARETH став – Карл Сентанс. Артист працював на одній сцені разом з Філом Кэмпбелом «Motorhead» на початку 80-х, і був у витоків хеві-металевої легенди з гуртом Persian Risk, з яким він записав дві студійні платівки.

Отож, шанувальникам творчості легендарного гурту – надається можливість послухати улюблені твори за 55 років творчості, саме тоді, коли її засновникові Пітеру Егню – 70 років. На ювілейному концерті легендарного гурту – Ви зможете покайфувати під живе виконання пісень з останнього творіння рокерів – альбому «Rock’n”Roll Telephone», що увійшов в TOP 30 альбомних чартів майже всіх країн Європи.

Шанувальникам творчості NAZARETH надається, ще одна можливість заспівати хором улюблені бойовики і сльозоточиві балади від “Razamanas” до “Love Hurts”!

Чекаємо На Вас! Не пропустіть легендарний концерт!

Придбати білет можна тут: http://goo.gl/YJNrM3

Відео доступне тут: https://goo.gl/G21nVy

https://goo.gl/DhgXAz

https://goo.gl/ZNQOIE

https://goo.gl/ZK8o5D

https://goo.gl/yCvViv