"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Київляни про те, що над нами…

1

Якщо вірити старим людям, то ми звідти приходимо і туди йдемо. Там вершиться наша доля. Звідти цілодобово за нами спостерігає Всевишній. Воно безмежне, неосяжне, таке далеке і водночас зовсім близьке… Небо.

Небо. Саме таку назву має нова композиція київського гурту ПОКРУЧ (декому він можливо ще відомий як ТОЛ), яка свідчить про те, що є ще порох в порохівницях і зарано їх списали на лаву запасних. Тож, давайте сьогодні детальніше познайомимося з цим треком.

Сингл побачив світ ще 19 листопада і впевнено почав крокувати плей-листами любителів гідної української музики. Потужний і водночас дуже ліричний, він витримує рамки жанру, в якому написаний, а саме Nu-Metal/Alternative, а заодно й захоплює з головою кожного, хто його почує.

Розпочинається композиція коротеньким інструментальним вступом… Дуже коротеньким інструментальним вступом… Окей, розпочинається вона фактично без вступу, але це не робить її гіршою. Швидше навіть навпаки, не змушує довго чекати на задоволення від прекрасного вокалу, який гармонійно зливається з музикою і утворює феєричну вибухову суміш, яка компактно поміщається в ніжну, ліричну оболонку. Такими бомбами уповільненої дії поширюється трек по всьому музичному світу.

Що стосується тексту, то, як я вже казала, тут використовується ніжна та лірична, але досить таки популярна тема – тема пошуку кохання. Якщо не кожен, то явно більшість з нас мріє знайти свою другу половинку – людину, з якою хотілося б залишитися на все життя, зробити сімейне гніздечко, мати дітей, подорожувати, робити шалені, безглузді речі і померти в один день. І ця композиція – це, ніби молитва до неба, молитва не лише однієї людини, а всього світу:

«Світ чекає,світ жадає
Серед живих людей
Віднайти
Найчистішу
Найсвітлішу
Серед живих людей –
Я так хотів би, щоб то була
Ти!»

Як бачимо, трек потужний, тема актуальна завжди, голос вокаліста немов подарований небесами – і все це в об’єднанні просто зриває дах.

Автор: Оксана Домашина

  • Tweet