"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Коли назва не відповідає змісту

1

З чим у Вас асоціюється слово «pokerface»? Чоловічком, намальованим у стилі мінімалізм? Популярним на просторах Інтернету мемом «хлопчика в піжамі»? Виразом обличчя найкращого друга, коли Ви зробили чергову невдалу спробу познайомитися з дівчиною?

Якщо Ви обрали один із вищеназваних варіантів, значить ще не чули про чудовий московський треш-метал гурт POKERFACE. Впевнена, що вони не залишать нікого байдужим. Отож, ми починаємо.

POKERFACE був заснований у 2013 році п’ятіркою енергійних молодих людей, які поставили собі за мету зробити внесок в історію музики.

Склад гурту:

Алёна Яшкина (Delirium Tremens) – вокал;
Никита Чернявский (Nick) – гітара;
Егор Локтев (Maniac) – гітара;
Дмитрий Морозов (DedMoroz) – бас-гітара;
Олесь Писаренко (Doctor) – ударні.

POKERFACE орієнтується на кумирів важкої сцени 80-х років ХХ століття на кшталт Sodom, Slayer, Kreator, оскільки вважають, що саме ця музика символізує важку агресивну енергію одночасно з швидкими рифами і віртуозними соло. Та основною візиткою все ж залишаються брутальний жіночий вокал та особливий спосіб подання матеріалу на сцені, завдяки якому аудиторію розриває на шматочки під час концертів.

Хоча гурт відносно молодий, вже має чим похвастатися, адже навіть деякі виконавці, які набагато довше на сцені інколи не мають такого списку творчих досягнень. Так в середині 2014 світ побачив дебютний EP із назвою «Terror Is The Law», який публіка сприйняла «на ура», і що, мабуть, лише посприяло спільному турне на початку 2015 містами Росії разом з бразильським гуртом SEPULTURA. Це дало поштовх до виходу на новий більш високий рівень.

Та не встигли шанувальники оговтатися від дебютного туру гурту, як влітку вони знову повертаються на сцену Москви, Пітера і Нижнього Новгороду, але вже разом з культовими Children of Bodom, щоб розірвати натовп. І в них це безумовно виходить, а щоб закріпити успіх у вересні POKERFACE представляє загалу повноформатний альбом, який містить 10 композицій і має назву «Divide and Rule». Він дає зрозуміти, що команда значно виросла з часу створення та цілком законно претендує на світовий успіх.

Як ви вже зрозуміли, POKERFACE дійсно заслуговує на вашу увагу, адже прослуховуючи їхні композиції на обличчі з’являється вираз блаженства, і аж ніяк образ не беземоційного, мінімалістично намальованого чоловічка.

Автор: Оксана Домашина

  • Tweet